Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Borec s kladivem

  1. #1

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví

    Angry Borec s kladivem

    Prohledal jsem cele forum, novinky na FB, nikde nic. Od nevimjake udrzby se mi temer denne v noci, v rozmezi od dnes 1:20 jindy nejvice 4:00 rano, shodi pripojeni a nove pribyla postava borce co busi kladivem do serveru. Nez ho tam dali, proste jen nabehlo chromovske "jejda". Tak jsem zpocatku myslel, ze chyba bude na me strane, v nastaveni kompu, pripojeni, nwm. Obrazek me vlastne vysvobodil od hledani chyby u me. Zarazi me ale, ze se nikdo nikde nenamahal hracum sdelit, ze jim uprostred hry, dobra, LSek a pod proste najednou spadne hra a to i ve dny, kdy zadna udrzba avizovana neni. Dost bych uvital, aby mi k tomu nekdo fundovany napsal vysvetleni a rekl, jestli se to bude opakovat denne, nebo v jinem casovem planu, popripade nejen v noci. Jezdil bych dobra jindy

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj

    je docela možné, že předpokládají, že většina hráčů od 1:20 do 4:00 spí. Dělají možná menší úpravy, které vyloženě nevyžadují údržbu. Pak je tu ještě ta možnost, že je to jen náhoda, či prostě máte třeba nastavené aktualizace počítače v tomto čase a v důsledku toho můžete mít nějaký problém s výkonem na settlers. Já to tak například mám a i poté, co se tento "zásek" stane u mě, je tam postavička s kladivem bušící do "počítače". Nevím jestli vám tato zkušenost odpověděla na otázku, ale tu a tam "vypadne" hra každému.

  3. #3
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    ta postavička se tam ukáže vždy, když přestane klient komunikovat se serverem, teda i tehdy, když se prostě vytáhne kabel/odpojí wifi. Z tohoto moc vyvozovat nelze.

    V tu dobu neběží údržba, server je stále aktivní, kromě jednoho dne v týdnu, kdy bývá údržba. Taky to může být tím, že se v tu dobu mění herní den, takže malou chvilku trvá, než se rozešlou úkoly a podobně- je větší zátěž.

    BB_Kahsi

  4. #4
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    takze jednoduche receno Zelvicko mas pomaly net ktery nestiha a nebo ktery je extremne silny ze vnima milisekundove ztraty pripojeni xD

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.