Reply to Thread
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 31 to 40 of 52

Thread: Úspěchy a "ne" úspěchy

  1. #31

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ravise View Post
    Mistr tam byl? (jestli ne, omlouvám se za rejpavou otázku )
    Ten jen pomáhal vozit armu, ale nebojovat..... není to tím?

  2. #32

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Na Mistra se nesmíš ani podívat, jen to všechno kazí. Jezdím raději všechno bez něj. Ale pozor!!! Dělal jsem Ztracenou lebku a je tam úkol "bez kavalerie", ale už zapoměli napsat i bez Vojáků, tak si dejte pozor, jinak nesplníte. Jakou to má souvislost s kavalerií se mě neptejte

  3. #33

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by WendakCZ View Post
    Na Mistra se nesmíš ani podívat, jen to všechno kazí. Jezdím raději všechno bez něj. Ale pozor!!! Dělal jsem Ztracenou lebku a je tam úkol "bez kavalerie", ale už zapoměli napsat i bez Vojáků, tak si dejte pozor, jinak nesplníte. Jakou to má souvislost s kavalerií se mě neptejte
    tak tady je ta chyba :-) děkuji!!!! nojo, napsat něco navíc už je problém... mi neříkej, že naprogramovat je snažší než napsat "bez vojaku" :-D

  4. #34

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Blbá otázka a asi bude i bez reakce ale bude opraveno u úspěchů "Moře chleba" a "Vůně" započítávání doplnění vyrobených v raritní zásobárně? Vím, že se započítává doplnění vyrobené ve standardní zásobárně. Já jen že mam v nabídce spoustu těch z raritní zásobárny... :-)

  5. #35

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Mas pouzit "Krmeni pro ryby" a "Vuni pizma", jmenuje se to tak v raritce? Zbytecna otazka .) .

  6. #36

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by pavel1269 View Post
    Mas pouzit "Krmeni pro ryby" a "Vuni pizma", jmenuje se to tak v raritce? Zbytecna otazka .) .
    Máš pravdu, řikal jsem že to je blbá otázka :-D

  7. #37

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Žádná motivace splnit všechny úkoly, myslím že to je chyba, osobně tedy plním jen úkoly za dia, protože dělat lebku, velekněze a ostatní dobra které jsem hrál xkrát když jsem byl 20lvl za odměnu 100žuly mě opravdu neláká.

  8. #38

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    Kdo rikal ze to musis plnit ? Ja to vubec neplnim a taky jsem

  9. #39

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by martin500 View Post
    Kdo rikal ze to musis plnit ? Ja to vubec neplnim a taky jsem
    Kde jsi četl, že bych psal něco o tom že musím plnit? Jen píšu že na ně hodím bobek jelikož hrst žuly mě nemotivuje.

  10. #40

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak máme za sebou druhou údržbu od zavedení "Úspěchů", tak bych čekal, že už budou vychytané "mouchy" na které si všichni stěžují.

    Cože? Oni nejsou? WTF !

    Upravit pár textů (Generál/Obecné, domobrana/milice, kavalerie/vojáci na ZL ...) to je práce na hodinu a druhou na řádné otestování a to přitom člověk ještě stihne vypít kafe. A co ten MMA ? Kur*a tak mu přiřadim, že se jedná o kavalerii a hotovo. Nebo že se prostě nejedná o žádný typ útoku. Zkontrolovat tu logiku počítání přece nemůže stát jednoho programátora déle než půl dne. A pokud se jedná o takhle "velkou" závadu, předpokládám, že to dostalo i nějakou vyšší prioritu.

    Čili 14 dní na opravu je až moc času, takže dávám palec dolů.

    P.S. Já jsem rozhodně uvítal systém úspěchů, aspoň je zas "co dělat", takže to beru "jako nové úkoly". Ale když už něco napíšu (což se lehce může stát) a objeví se "do očí bijící chyby", tak se chytnu za nos a opravim to co nejdřív. A ne že si řeknu "hm to je blbý" a budu si dál šudlat ten šampionát v čutané (nebo co to má přijít)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.