Reply to Thread
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 52

Thread: Úspěchy a "ne" úspěchy

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví

    Úspěchy a "ne" úspěchy

    Zdravím,

    je to vcelku oživení, ale samozřejmě hned po přidání spousta věcí nefunguje.

    ryby - nezapočítány

    pižmo - nezapočítáno,

    piráti . dtto,



    PS: k čemu si plnit "cíl", koupit dalších 6 obyč budižkničemů, když pak nejdou propustit? akorát dělají bordel na ostrově, pletou se. proč pak nejdou propustit? stejně je na nic nepoužívám.
    takže 100% nikdy v úspěších nedosáhnu.

    jaký je váš názor?

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    pižmo funguje - vyzkoušeno - musíš použít pižmo ze staré zásobárny.

  3. #3
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Generál - jako vždy geniální překlad.

    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    další do příspěvku


    http://2i.cz/562e4963b0
    Last edited by VodnikVavrinec; 22.05.14 at 10:59. Reason: není ukázán obrázek

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    Mam rovnaky problem s medenymi banami. vlastnim 2 nekonecne doly a aktualne mi to pise 5/3 a uloha nie je splnena

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    I já jsem na tom s měděnými doly stejně - nad 800 jednotek mám ve 4 a stejně nic :-(

    A ještě bych měl otázku, jak je to s ložisky? Jeden z úkolů je mít objevená všechna ložiska na ostrově. To se domnívám, že mám a přesto mi to píše, že jich mám 54 z 55 ...
    Last edited by sugr29; 22.05.14 at 14:37.

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by sugr29 View Post
    I já jsem na tom s měděnými doly stejně - nad 800 jednotek mám ve 4 a stejně nic :-(

    A ještě bych měl otázku, jak je to s ložisky? Jeden z úkolů je mít objevená všechna ložiska na ostrově. To se domnívám, že mám a přesto mi to píše, že jich mám 54 z 55 ...
    Jo, mám stejný problém.

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Jo a jak je to s úspěchy Stoupenec, Nadšenec a závislák? Hru hraji rok a půl a za tu dobu jsem každý den přihlásil. Hra mi běží v záložce 12 hodin denně po většinu dní v týdnu (při práci sem tam kliknu) Za tu dobu musím mít nahráto více, než 16 dní.

  9. #9

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    K tym vsetkym loziskam a stavu 54/55. Mam to same a obavam sa, ze bud to blbo spocitali, alebo si musis vycvicit geologa na "stastny nalez" a posielat ho, kym nenajde to jedno lozisko naviac.
    a k tym odohratim dnom, ak som to spravne pochopil, tak musis v ulohe "stoupenec" sa prihlasit kazdy den po dobu jedneho mesiaca bez prestavky. A tie dalsie tri ulohy su popisane tak, ze to uz moze byt aj s prestavkami. ale rata sa to od poslednej udrzby. takze aj ked ten rok mam uz odohrany v kuse, tiez mi to nezapocitalo.

  10. #10

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě by zajímalo jaké body jsou odměněny drahokamy??

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.