Reply to Thread
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 52

Thread: Úspěchy a "ne" úspěchy

  1. #21

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    V úvodu fóra je ten problém popsaný. Je třeba povýšit geologa na úroveň Šťastný nález - 15% šance na nalezení jednoho ložiska železa nebo mramoru než je maximum. Problém je v tom, že je to přístupné až od levelu 50.

  2. #22
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Zhorny View Post
    1)Jak je to s porovnáním já mám v určité kategorii třeba 12/14 a ten s kým porovnávám 16/16 je to chyba nebo jsou nějaké skryté nebo náslené?

    2) u dobra kde se nesmí např použít kavaleri musím použít na všechny ostatní jednotky co jsou tam vypsané? Stačí je poslat na dobro nebo se musí i účastnit útoku?
    Ahoj, jsou nějaké skryté, které se ukážou až po splnění. Asi tak 0-2 v každé kategorii.

    A ke kavalerii- nemusí, jenom stačí nepoužít kavalerii a teď ještě toho nového generála- ten jeho útok se počítá jako typ kavalerie. Toto bude opraveno.

  3. #23

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Boží boží boží... úkol vyrobit x knih se počítá od chvíle, kdy byly úspěchy založeny, nikoli zpětně - ale že už mám v tuhle chvíli modrou za 4 červené a žlutou za 2 modré, takže vyrobit dalších 20 kodexů je pro mne práce tak na 10 let, to nikoho, kdo to nastavoval, evidetně nezajímá.

  4. #24

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    a u Seveřanů úkol dohrát bez použití "domobrany", když se tomu všude jinde ve hře říká milice... ?

  5. #25

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Ahoj, u každého, kde je odměny, je dole v takovém malém rámečku co je za odměnu.
    Dík za info, tedy DIA lze nově získat za společné dobrodružství a pokud budu hrát 6 měsíců a rok. Ostatní šlo získat již dříve, nebo se budou vyplácet jako navíc??

  6. #26
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    U toho, co šlo splnit již dříve, především za úrovně, se odměny rozdaly asi před 2 týdny.

  7. #27

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    a u Seveřanů úkol dohrát bez použití "domobrany", když se tomu všude jinde ve hře říká milice... ?
    hehe teď jsem dojel Seveřany, "domobranu" jsem taky pochopil jako milice (jako jediná není uvedená v seznamu typů jednotek které lze použít) a milici jsem rozhodně nepoužil. Úspěch splněný nemám. Jak tady pročítám fórum tak to vypadá, že MoMA se počítá jako kavalerie, Ing Smoula psal že i jako střelecká jednotka, shimimi že jako rekrut a já tedy dodávám že MoMA je pěkný kábátník, páč se zřejmě maskuje i jako milice :-/

  8. #28

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    no ja mam pocit ze MMA je branej jako vsechny mozny jednotky

  9. #29

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Udělal jsem ztracenou lebku bez kavalerie s veteránem a úkol "Nepoužij kavalerii" hotový nemám....

  10. #30
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by sekyr View Post
    Udělal jsem ztracenou lebku bez kavalerie s veteránem a úkol "Nepoužij kavalerii" hotový nemám....
    Mistr tam byl? (jestli ne, omlouvám se za rejpavou otázku )
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.