Reply to Thread
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 52

Thread: Úspěchy a "ne" úspěchy

  1. #11

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Moor8 View Post
    Jo a jak je to s úspěchy Stoupenec, Nadšenec a závislák? Hru hraji rok a půl a za tu dobu jsem každý den přihlásil. Hra mi běží v záložce 12 hodin denně po většinu dní v týdnu (při práci sem tam kliknu) Za tu dobu musím mít nahráto více, než 16 dní.
    No jsou dvě možnosti
    a/ nefunguje to
    b/ funguje, ale jisté body se započítávají od jistého dne

    Ono se to netýá jen těchto úspěchů, ale např. dobrodružství atd. atd.
    Je smutné, že se něco spustí, napíše se k tomu velice stručné info, ale základní věci ohledně toho jak to vlastně funguje ne. Počkáme třeba to bylo moc narychlo a info obdržíme dodatečně.

  2. #12

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    myslím že s těmi nalezišti 54/55 je to opravdu myšleno tak že musí být vycvičen Geolog na hledání jednoho naleziště navíc, co vím tak mi někdy před půl rokem našel navíc jedno naleziště mramoru, ale od té doby teda vůbec nic tak nevím jak to funguje :-)

    jinak mám kapku pocit že pánové z BB jsou zase mimo realitu jako ostatně i v jiných věcech pořídit si všechny geny z hospody a dostat za to 350zl když poslední gen stojí 20K zl je opravdu těžce káách :-)

  3. #13
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    A pekna blbost s dobrodruzstvim ze staci koupit ls poslat 1R a je splneno. Zrusit ze z ls s 1R ziskat body! At si to kazdy projde sam. A nebo at se zase pocitaji vojska dohromady

  4. #14
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ravise View Post
    Generál - jako vždy geniální překlad.

    Děkuji, bude opraveno.

  5. #15
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by VodnikVavrinec View Post
    další do příspěvku


    http://2i.cz/562e4963b0

    Tady zítra zjistím víc, nejspíš tam bude jenom překlep v požadavku 6->3.

  6. #16
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Moor8 View Post
    Jo a jak je to s úspěchy Stoupenec, Nadšenec a závislák? Hru hraji rok a půl a za tu dobu jsem každý den přihlásil. Hra mi běží v záložce 12 hodin denně po většinu dní v týdnu (při práci sem tam kliknu) Za tu dobu musím mít nahráto více, než 16 dní.
    Ahoj, úvod úspěchů byl minulou velkou údržby - to jsou ty, kde se něco mění. Vše se počítá od té doby. A nemusí se přihlašovat každý den.

  7. #17
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by modry_kun View Post
    Mě by zajímalo jaké body jsou odměněny drahokamy??
    Ahoj, u každého, kde je odměny, je dole v takovém malém rámečku co je za odměnu.

  8. #18

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    no me osobne docela stve cast uspechu dovednosti - specializace... nevim proc bych mel cpat knizky tam kam je vubec nechci jen abych mel uspech zapocitany... to mi prijde trosku jako hovadina...

  9. #19

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    1)Jak je to s porovnáním já mám v určité kategorii třeba 12/14 a ten s kým porovnávám 16/16 je to chyba nebo jsou nějaké skryté nebo náslené?

    2) u dobra kde se nesmí např použít kavaleri musím použít na všechny ostatní jednotky co jsou tam vypsané? Stačí je poslat na dobro nebo se musí i účastnit útoku?

  10. #20

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Smoula s těma dobrama to tak jednoznačné nebude to se tu bavíme třeba o BK nebo RB což je běžně k mání na trhu řekněme i Viktor, ML Překvapivý útok, jednočlenové dobra s podmínka co tam jsou musíš udělat sám a potom tu máme specialitky jako TB a Pokusy že ?nebo třeba Veldti tam sehnat LS je poměrně obtížné a pokud ho seženeš tak že to někdo pojede aby bylo splněno x podmínek které u toho jsou tak to LS bude stát nekonečně nehledě na fakt,že jedno LS ti tuším stačit nebude :-)
    Last edited by Casiopea; 23.05.14 at 11:39.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.