Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: nove hlasovani cechovniho obchodu

  1. #11
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    Lékárnička by opravdu bodla... a zombík mi bude chybět

  2. #12

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    No taky jsem doufala v lekarnicku za cechovni mince,kdyz ji nedali do tech bonusu,treba misto te uplne zbytecne Zlate stuhy(Lektvar nekonecne energie je uplne stejny a je na vsechny budovy).

  3. #13

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    mno ono kdyz jsem se kouknul poprve na nove kolekcni predmety rikal jsem si "co je cil" a dneska si rikam asi ze to bylo snizit mnozstvi nalezanych predmetu a zavest tam nepotrebne smeti aby si clovek vic cenil toho co je pouzitelne :-)

    co se tyce veci veci co by se hodili / mohli nekomu hodit:
    lekarnicka
    prodlouzeni adventury o napr den(semtam hlavne zacinajici preceni sve sili)
    poskozeni / zniceni tabora nepratel (idelane za kuse / dela / strelny prach)
    instantni preprava generala / jednotek na adventuru
    boost generalu (+x limit jednotek na utok / adventuru)

    obecne by se hodilo aby bylo mozne zaridit
    automaticke odesilani geologu(mrmaor / kamen pripadne dalsi)
    automaticke odesilani pruzkumniku
    vyrobni frontu do knihovny
    rekrutaci po vice nez 25 v kasrnach
    uzitecnost titanove rudy / titanu / kusi / streneho prachu / damasku / del / vozu / zuly(mysleme vyhledove i zde je inflace ukrutna) / exo dreva / minci
    dlohodobe cile / tezko ziskatelne veci i detaili jako je neomezeny zelezny / uhelny dul / medeny dul / recyklacka / vice mist na ostrove / dalsi levely budov... by mohli byt zajiimave i za velky obnos starcointu / jineho materialu

  4. #14

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    no souhlasím s tím, že zombík byl jediná užitečná věc. ale lekárnička? tu bych ani nevyužil

  5. #15

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    no Vodníčku lékárnička potřeba je, hlavně na krejčících když ti dojdou vetošové a tuším že i menším levelům se dost hodí, pokud si někdo špatně přiřadí armu a vetoš mu umře a musí čekat na jeho uzdravení, je to takový příjemný bonus na urychlení dojetí :-) no a zombík to jsem už psala největší omyl který chtějí dát pryč.

    ostatně celý systém Cechu tak jak je postavený postrádá jakoukoliv motivaci pro lidi aby do něj vystupovali, nechtěli ještě tento nepodařený cechovní obchod, zajímavost která je po kuse na to si každý cechovní mince naoobchoduje kvůli tomu ani nemusí do cechu vstupovat a trápit se CQ :-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.