Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: Adventury po údržbě

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví

    Adventury po údržbě

    dobré ranko, po dněšní údržbě, nelze pozvat přítele na dobro aniž by člověk nemusel dát refresh, následně taky po přijetí vyskočí to příjetí snad 10x po sobě a stav v náhledu když si dám Zobrazit podrobnosti je následující :



    případného dalšího přítele lze pozvat opět po dalším refresh je to celkem otravné :-)

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    ty jo, a mě jsi nepozvala, no počkej, já ti dám. adventura pro 15 lidí a na mě ........ nezbylo

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    mno..nějakej novej poúdržbovej typ dobra, jen ho nějak zapoměli zahrnout do novinek D

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    jak dopadlo dokonceni teto adventury?

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    56
    Monde
    Kouzelnictví
    má stejný problém, jen mám 9 hráčů, jinak stačí reload hry a vše je v pořádku. Co se týká dokončení vše je v pořádku.

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    adventura dopadne v poho jako vždycky, jen prostě to zvaní je opruz protože jak pozveš hned se vysvítí že už pozvat nejde tak ref a jak někdo přijde tak začne rolovat jedno okno za druhým, takže výsledek pak vidíš na to screenu jinak adventura se dá odjet normálně a dokončit

  7. #7

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    Když sem to viděl poprvý, tak jsem mávnul rukou, ale když už je to poněkolikátý, tak to docela nasere. Dobra pro dva jsou v pohodě, ale jakmile je pro tři, první co přijme pozvánku se tam "prokopíruje" asi milionkrát a třetí už pozvat nejde. Je nutný refresh. Grrrrr
    Doufám že s tím co nejdřív něco udělají

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    mělo by být opraveno 22.5. viz zde

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    no jo, oni něco "opraví" a samo se něco rozbije při další údržbě :-D

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.