Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 17 of 17

Thread: Po údržbě mám 500 diamantů navíc

  1. #11

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Xanteus View Post
    To Reborn,100 diamantov som mal zo včera a dnes mám 407 takže 407-100=307
    ano ano jak pise kolega s 10 jamama nemam tucha..

  2. #12
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    jakmile přijdou úspěchy oficiálně, budete mít pod avatarem přístup do tabulky, která ukáže splněné+odměnu. Zatím je jich aktivních jenom pár a odměny jsou v řádově stovkách.

  3. #13
    Xanteus
    Guest
    A čo vlastne máme robiť aby sa nám tie odmeny sprístupnili? Myslím i teraz,keď tabuľka nieje. Včera som dodatočne dostal ešte 100 diamantov a to som nič neurobil. Čo robiť?

  4. #14
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, seznam (a vlastně celá funkce) přijde další týden. Bude to ve hře přístupné tím tlačítkem pod avatarem.

  5. #15

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobré ránko přeji, tak jsem zvědavá, kdy se ty slibované diamanty objeví... podle splněných úspěchů by jich mělo být celkem 1150, ale zatím nedorazil ani jeden.

  6. #16

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    udjne byly pridelene uz 7. kvetna, ale "natajnacku". taky mam pocit ze bych mel mit na konte vic, ale diky jejich uzasnemu systemu kdy dostanes "nejakou" odmenu v "nejakou" dobu za "nejaky" ukol bez notifikace, vim kulove a muzu se akorat domyslet jestli je prideleni diamantu zabugovane nebo ne...

  7. #17

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    Vzhledem k tomu, jaký byl "rozruch" kolem objevení se diamantů v ten den, tak vím velice dobře, že ke mně po té údržbě nedorazil ani jeden... a po té dnešní údržbě jsem měla možnost spočítat, že jen za levely jich mělo být 750... přehlédnout by to mohl asi jedině ten, kdo má dia v řádu desetitisíců, tak jako nedokážu říct, zda mi dorazily mince nebo suroviny. Dle doporučení jsem napsala na podporu a nechám se překvapit.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.