Reply to Thread
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 47

Thread: Mistr bojových umění

  1. #1

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví

    Mistr bojových umění

    Tak se nám ve hře objevil nový gen, v mnoha adventurách je dokonce silnější než Major, avšak návodů je zatím poskrovnu, tak jsem si prozatím dovolil využít těch již vymyšlených a pouze přepočítat a přepsat nastavení, snad to někomu pomůže, dokud se neobjeví lépe zpracované návody. Snažil jsem se vytvořit nastavení i pro ty, co zatím ještě nemají děla.

    Ostrov pirátů
    Mateřská láska (Mistr + Major), přidány alternativy pro Mistra a Veterána a pro dva Mistry
    Černí rytíři
    "Rychloveleknězové" ,aneb jak získat zpět hromadu vajec, co jsme utratili za Mistra Pro 2 hráče s Mistrem a Vetem
    Čarodějnice z močálu
    Staří přátelé , varianty s kušemi i s děly
    Temné bratrstvo
    Hnízdo banditů - celkem slušný loot, 10k exp, 99 SC, 30% šance na Návrat do hnízda - zatím jediné dobro, ze kterého padají knížky!
    Návrat do hnízda banditů - šance na rukopisy, svazky i kodexy!
    Návrat do hnízda banditů - rychlá verze Brzy snad do hry vstoupí speciální průzkumník, chtělo by to nachystat si pro něho zásobu knih (jen 2270Exp, ale rychle hotovo a plný loot)
    Bohatým brát - nastavení s děly i bez nich
    Tropické slunce
    Ztracená lebka
    Vyhnanci
    Seveřané - Mistr + Veterán, nebo Mistr + Major
    Zkažený Viktor - různé varianty - i pro ty, co mají max kuše a k Mistrovi jen obyčejného generála
    Pokusy na odlehlém místě - 2% šance na Andělskou bránu, 30% na Další pokusy
    Hrdinský malý krejčí - Mistr + Veterán, nebo Mistr + Major
    Last edited by Balkon; 14.06.14 at 13:36. Reason: přidán Hrdinský krejčík

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Hned zkusím Rytíře:-) Díky...

  3. #3

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    prispeju take troskou do mlyna - pripravil jsem navody pro Mistra bojovych umeni na RB a BK.

    Navod vznikl vzdy predelavkou navodu od Evila, resp. Killste. Veskere umisteni generalu a casovani bloku je tedy stejne jako v jejich navodech. Pouze jsem upravil slozeni utoku dle noveho generala. Jsou to navody BEZ DEL, dela jeste nemam, tak nemuzu slouzit tem, kteri uz je maji. S dely vam urcite utoky vyjdou jeste lepe a budete moci udelat vice bloku!

    Veskere cislovani uvedene nize odpovida cislovani v puvodnich navodech. V pripade, ze je to jinak, je uveden komentar.

    Oba vytvorene navody jsem prosel a funguji bez problemu. Pro vetsi bezpecnost je samozrejme lepsi otestovat utoky simulatorem. Za pripadne problemy totiz samozrejme nerucim. Nikdo po me nize uvedene nekontroloval. Pouziti tedy na vlastni nebezpeci.

    Doufam, ze alespon nekterym pomuze nize uvedene do te doby, nez autori rozsiri sve navody i o Mistra. Pak uz bude tento prispevek zbytecny.


    ******************************************
    RB - navod dle Evil - veteran bez del
    ******************************************
    http://i.imgur.com/xFslQMT.jpg

    Camp 1) 120 Nomad, 80 Composite
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: 46R 1E 172C 1XB (36R - 41R - 46R)

    Camp 2) 90 Nomad, 60 Lance rider, 50 Cataphract
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: 168R 52E (142R - 158R - 168R)

    Camp 3) 100 Cultist, 100 Firedancer
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: 62R 73B 85XB (62R 68B - 62R 71B - 62R 73B)

    Camp 4) 40 Cultist, 60 Dark Priest, 100 Firedancer
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: 154R 1E 65C (128R - 140R - 154R)

    Camp 5) 70 Cultist, 50 Shadowsneaker, 80 Firedancer
    BLOCKING NORMAL general: 1R
    WT1) 80 Cultist, 120 Firedancer
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: 54R 91B 75XB (54R 86B - 54R 89B - 54R 91B)

    Camp 6) 110 Nomad, 40 Riding Amazonian, 50 Cataphract
    BLOCKING NORMAL general: 1R
    WT2) 70 Nomad, 100 Lance Rider, 30 Cataphract, 1 Uproarious Bull
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: 151R 69E (127R - 139R - 151R)

    Camp 7a) 100 Cultist, 40 Shadowsneaker, 60 Firedancer
    BLOCKING NORMAL general: 1R
    WT3a) 80 Cultist, 50 Shadowsneaker, 70 Firedancer, 1 Dark High Priest
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: 185R (185R 1MoMA)

    Camp 7b) 100 Cultist, 40 Shadowsneaker, 60 Firedancer
    BLOCKING NORMAL general: 1R
    WT3b) 1 Dark High Priest
    ANY general: 200XB (0 - 0 - 0)

    prumerne ztraty 782R a 160B

    ************************************************** **
    BK - navod dle killste
    ************************************************** **
    http://forum.thesettlersonline.com/t...l=1#post197660

    Poznamky:
    <> prvni tabory ze tri utocnych stran jsou cislovane stejne, oznacil jsem je dle svetovych stran; vzhledem k tomu, ze slozeni je ze vsech stran stejne, tak nebude asi problem rozklicovat, co kam patri
    <> u prvnich tri bloku Mistr nahradi kanony, tj. na velitesky tabor staci jeden utok (varianta bloku Killste s kanony jen jine slozeni utoku Mistra)
    <> u utoku na druhy hrad jsem nenasel smysluplne slozeni utoku, aby se predposledni tabor dal bezpecne zablokovat na dost dlouhou dobu, bez kanonu je tedy potreba jej znicit a blok nedelat

    1) JZ tabory
    BLOCKING NORMAL general: [1R 47E 150C (-)] {180 - 300 seconds of fighting}
    BLOCKING NORMAL general: [41S 62E (-)] {200 - 380 seconds of fighting, 0.2% chance of 180 seconds}
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: [112R 108E (90R - 101R - 112R)] {30 seconds of fighting}

    2) JV tabory
    BLOCKING NORMAL general: [41S 62E (-)] {200 - 380 seconds of fighting, 0.2% chance of 180 seconds}
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: [112R 108E (90R - 101R - 112R)] {30 seconds of fighting}

    3) temny hrad 1
    BLOCKING NORMAL general: [5S 190C (-)] {160 - 260 seconds of fighting}
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: [157R 63E (88R - 135R - 157R)] {80-100 seconds of fighting, 45 seconds marching time when blocking G starts fight}

    4) SZ tabory
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: [112R 108E (90R - 101R - 112R)]

    5) velitel úžiny (camp 10)
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: [51R 1E 40C 128XB (39R - 46R - 51R)]

    6) camp 12
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: [62R 1E 90C 67XB (46R - 56R - 62R )]

    7) camp 15
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: [120R 100E (117R - 119R - 120R)]

    8) camp 16
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: [82R 1E 57C 80XB (61R - 73R - 82R)]

    9) camp 14
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: [101R 1E 118XB (79R - 91R - 101R)]

    10) temny hrad 1
    MASTER OF MARTIAL ARTS general: [90R 130E (57R - 72R - 90R)]

    prumerne ztraty 895R
    Last edited by Mornugor; 19.04.14 at 20:21.

  4. #4

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Mornugor View Post
    ....prumerne ztraty 895R
    Ahoj, neprocházel jsem to nějak podrobně, je dost pozdě, ale nastavení pro kuše u BK tam mám a zdá se mi, že mi to vychází na ztráty lépe, já tam mám sice maximálku 888R + 75L + 20M, ale to jsem raději nadsadil a sečetl prostě všechny použité rekruty, už jen u těch třech táborů (120R/100V - ty tam máš 112R/108E, na ztráty je to však stejné) je průměr okolo 100R na tábor, takže o 60R dolů..... a ještě se dívám, já na ten druhý hrad posílám 20M+75L, což je sice o něco více než tvých 90R, mé nastavení však díky menšímu počtu kol umožňuje levý tábor před hradem bezpečně blokovat, což ušetří cca 90R.

  5. #5

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Zjišťuji, že mne hrátky se simulátorem baví snad více než samotné hraní Je libo nějaké konkrétní přání?

  6. #6

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Já bych měl prosím přání, návod na čarodějnici s mistrem ale max. kuše. Nebo i bez nich.

  7. #7

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Já bych měl prosím přání, návod na čarodějnici s mistrem ale max. kuše. Nebo i bez nich. ....
    Ahoj - však vše po věž řešíš jen za pomocí rekrutů, vojáků a kavalerie a na finální útok máš variantu s kušemi uvedenou...

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Měl bych pro tebe návrh. Bylo by zajímavé zkusit zjistit, zda bude, za pomoci mistra přinejmenším přijatelně, hratelná černá ovce rodiny dobrodružství: Synové Veldtu.
    Plus by bodl návod na překvapivý útok.

  9. #9

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LevakBob View Post
    Měl bych pro tebe návrh. Bylo by zajímavé zkusit zjistit, zda bude, za pomoci mistra přinejmenším přijatelně, hratelná černá ovce rodiny dobrodružství: Synové Veldtu.
    Plus by bodl návod na překvapivý útok.
    U obou adventur to ztráty nepochybně sníží, vzhledem k náročnosti jsem s nimi čekal až na skončení eventu - s Temným bratrstvem jsem se "zadrbal" na 3 dny... Na Veldty už má rozpis jednotek Killste, ale určitě to budu chtít zanalyzovat, jakmile bude trochu času

  10. #10

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Balkon View Post
    Ahoj, neprocházel jsem to nějak podrobně, je dost pozdě, ale nastavení pro kuše u BK tam mám a zdá se mi, že mi to vychází na ztráty lépe, já tam mám sice maximálku 888R + 75L + 20M, ale to jsem raději nadsadil a sečetl prostě všechny použité rekruty, už jen u těch třech táborů (120R/100V - ty tam máš 112R/108E, na ztráty je to však stejné) je průměr okolo 100R na tábor, takže o 60R dolů..... a ještě se dívám, já na ten druhý hrad posílám 20M+75L, což je sice o něco více než tvých 90R, mé nastavení však díky menšímu počtu kol umožňuje levý tábor před hradem bezpečně blokovat, což ušetří cca 90R.
    Ahoj, hlavní rozdíl je určitě v tom bloku na poslední hrad. Je to o preferenci, o co chce člověk přicházet. Ten můj návod byl cílený pouze ná ztraty R a nic jiného. Pokud někdo chce ušetřit R a obětovat i nějaké jiné jednotky, tak proč ne. Když jsou děla k dispozici, tak pak se to vyřeší...

    U těch třech táborů jsou při útoku 120R 100S ztráty (92R - 102R - 115R), což je nepatrně vyšší, tak bych se přikláněl spíš k té mé variantě.
    http://settlersonlinesimulator.com/d...dventure_id=15

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.