Reply to Thread
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 31 to 40 of 47

Thread: Mistr bojových umění

  1. #31

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    34
    Monde
    Kouzelnictví
    No nevím ale mistr se mi zdá spíše lepší v situaci kdy hrozí dost vysoké ztráty kavalerie a nebo pro ty co moc nespěchají na dokončení dobra ale nemohu to srovnávat s majorem protože na to ještě nemám lv.Ale i tak se s ním dá v porovnání s návodem pro normálního generála ušetřit celkem dost rekrutů a druhá věc je ta že se mi zdá že mistr je trochu rychlejší při bourání nepřátelského tábora než veterán.
    Last edited by Jerry-li; 29.05.14 at 11:16.

  2. #32
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    I proti veteránovi ušetříš, i když má menší kapacitu, tak je jako 270 s tím, že je tam 50 koni "natvrdo".
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  3. #33

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak z Dalších pokusů už podle wiki padají nové bonusy (neměl jsem čas to vyzkoušet). Škoda, vzhledem k tomu, jak je k tomuto lootu obtížná cesta, mohli tam ten Lektvar nechat, lektvarové TB by byla jen třešinka za to pinožení, takto zůstává Pokusům jen Andělská brána, ještě tu dát do nějakého eventu a atraktivita té adventury je rovna Mařeně.

  4. #34

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Díky za návody, jsou super! vychází to na jedničku, moc se přimlouvám na návod na překvapivý útok s mistrem + normální gen. bez děl

    edit:
    zde jsem našla návod na PÚ s mistrem, funguje skvěle
    http://prntscr.com/4gbd2d
    Last edited by Bozkastavitelka; 25.08.14 at 16:05. Reason: přidán odkaz

  5. #35

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Díky Božská ale teď se v práci rozjel takový blázinec, že nemám čas ani stavět pole, natož hrát dobra, jsem rád, že se zvládnu jednou denně přihlásit a aspoň vyslat průzkumáky a otevřít kalendář... cecháče dělám za gemy (pokud není jen zaplať, doplň) ... na dobra není absolutně time...

  6. #36

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, u BB se mi stalo, že věže "a,b,c,d,e,e,f,f" se nechovali jak je psáno v návodu. Když jsem věž označil neukázala se mi zóna odchytu (nebo jak to nazvat) a i když byl gen poblíž tak ho neodchytli jak je psáno v návodu.
    Krok 4 a 5 jsem vždy musel dělat 2x, protože gen zničil jen věž na jakou jsem ho poslal (podle návodu) a druhá si ho neodchytla.
    V kroce 11, jsem přišel o 100C protože, jsem gena poslal na V6 a "f" si ho měla ochytit ale mě se to tak nestalo, rozmístění genů jsem měl podle návodu.
    Byla to jen nějaká dočasná chyba u mě nebo adventuru "upravili"? Stalo se to i někomu dalšímu?

  7. #37

    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Teplice City
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Fogl: ano, na BB je chyba. Veze neodchytavaji, takze na ne nemusis posilat generaly (ignoruj je). Dle meho to bude co nevidet opraveno :-)

  8. #38
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak už Gogocp napsal, ale pro jistotu ještě jednou, oficiálně- to že věže neodchytávají je chyba, která bude brzo opravena.

  9. #39

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Díky za vysvětlení...

  10. #40

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj
    návod na Seveřany nejde otevřít. Prosím o reupload.

    nebo nejde otevřít jenm mě?

    Díky

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.