Reply to Thread
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 47

Thread: Mistr bojových umění

  1. #11

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Balkon View Post
    Ahoj - však vše po věž řešíš jen za pomocí rekrutů, vojáků a kavalerie a na finální útok máš variantu s kušemi uvedenou...
    Měl jsem na mysli mistra a obyč. generály. Bez veterána. A pokud možno i bez kuší. Prostě, 1 mistr, x normal generálů, R, B, M, C, LB, S.
    A ideálně bez ztráty 100 C.

  2. #12

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Petronio View Post
    Měl jsem na mysli mistra a obyč. generály. Bez veterána. A pokud možno i bez kuší. Prostě, 1 mistr, x normal generálů, R, B, M, C, LB, S.
    A ideálně bez ztráty 100 C.
    Např 1.vlna Mistr 160R 60L (vše ex) ... 2.vlna normální gen 70R 10M 20L 100LDL - (max.ztráty 70R 10M 19L),(ø ztráty 70R 9M 2L)

  3. #13

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Mornugor View Post
    Ahoj, hlavní rozdíl je určitě v tom bloku na poslední hrad. Je to o preferenci, o co chce člověk přicházet. Ten můj návod byl cílený pouze ná ztraty R a nic jiného. Pokud někdo chce ušetřit R a obětovat i nějaké jiné jednotky, tak proč ne. Když jsou děla k dispozici, tak pak se to vyřeší...

    U těch třech táborů jsou při útoku 120R 100S ztráty (92R - 102R - 115R), což je nepatrně vyšší, tak bych se přikláněl spíš k té mé variantě.
    http://settlersonlinesimulator.com/d...dventure_id=15
    Jj, to máš pravdu, jsou to jen nuance, ale tvé nastavení tady opravdu vychází lépe

  4. #14

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Já Syny Veldtu zatím hraji s veteránem, protože i přes ty ztráty se mi to dobrodružství líbí. Co se týká ztrát, tak se ušetří všechny koně, kdy se posílá první vlna na jistou smrt. A je jasné, že i u dalších táborů budou ty ztráty menší.

  5. #15

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jsem si střihnul Černý rytíře až teď a zjistil jsem chybu ve složení jednotek na tábor C5 ve verzi pro kuše. Na obrázku je uvedeno 65R + 1E + 4C + 80XB = 150 jednotek. Po přiřazení jsem zjistil že můžu ještě 70 přidat tak jsem přidal kuše. Nicméně po dokončení útoku a ztrátě 65R+1E+4C+17XB jsem si to hodil do simulátoru a zjistil, že pro dosažní psaných ztrát 64R musí mít mistr přiřazeno 74C nikoli jen 4. Je možné opravit?
    Já vím moje chyba, že si to nehodím do simulátoru před bitvou :-D poučení pro příště...

  6. #16

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Děkuji za upozornění, opraveno....

  7. #17

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsou v plánu návody pro mistra bez děl na pohádková dobrodružství??

  8. #18

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, teď dělám pomaličku Hrdinského, tedy nastavení mám na papíře spočítané (variace Mistr, Vet, Major) a pomalu to jedu i na dobru, ale není moc čas, jsem rád, když se sem dostanu na půl hoďky před spaním. Určitě ale nebudu řešit nastavení bez děl, podle mne to je naprosto zbytečné (možná to max zkusím v budoucnu na Statečném), Mistr tady zásadní změny nenadělá (chtělo by to "Mistra" s 250, či více jednotkami ) a za ty samé prostředky, co bys potřeboval na dokončení krejči pod 48.úrovní, se s Překvapivým útokem (ale i se Seveřany, či BK) k dělům značně přiblížíš....

  9. #19

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    master dela radikalni zmeny na adventurach jako je ostrov piratu, cerny rytir, temni veleknezove... kdyz ho umis vhodne pouzit snizi ztraty na BK napriklad o cca 350 jednotek.. coz mi spatny neprijde :-D

  10. #20

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak když se podíváš na mé návody, tak vidíš, že u většiny adventur opravdu Mistr výrazně sníží ztráty. V Krejčících jsou však většinou natolik silně obsazené tábory, že výhoda Mistrova (relativně) silného prvního útoku často nepředčí Majorovu, či Vetovu přednost většího počtu jednotek. Samozřejmě, pokud bys to chtěl porovnávat s nějakým masochistickým návodem pro obyč geny bez děl, potom opravdu bude vycházet obsazení s Mistrem mnohem lépe, musíš si však připravit také hromadu lékárniček, nebo ke hře sednout co 2 hodiny, abys to vůbec v termínu dokončil.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.