Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18

Thread: KONEC SVĚTA - reprezentace CZ serveru ANEB - jak na něj?

  1. #11

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak pokud jste v 1 gildě tak určitě se najde něco jak jim to vrátit.
    (třeba při jiné adventuře atd. myslím, že možnosti tu jsou)

  2. #12

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Severeno View Post
    Jen tak ze zvědavosti. Pokud danou adventuru nevyužiji. Zůstane i po ukončení této akce abych ji mohl udělat třeba potom?
    (třeba až po novém roce)
    Co vím,tak speciální adventury, co už máš u sebe, můžeš dojet kdykoliv později. Jenom pak už nejdou koupit.

  3. #13

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj klidně se k někomu přidám a pokud se nepletu je tam v úvodu při přihlášení kde je statistika jak si který server vede napsáno, že pokud jako server docílíme 100% dostaneme jako celý server odměnu ! nebo se mílím? jak říkám mohu někomu pomoci to dokončit, protože já sama jsem dala jen 2 kampy a část z dalších 3? které se provázali jinak to nešlo. mám omezeno 200 vojáků na generála (ty mám dva, ale jsem tu krátce a tak netuším jak se to dělá aby šli oba dva e všemi vojáky).

  4. #14

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Když dosáhneme 100% (každý na serveru?), tak dostaneme 75 drahokamů a 5 doplnění dolu na mramor.

  5. #15
    Panny
    Guest
    Pěkná trapárna ten konec světa,zase si naši Němečtí kolegové udělali soutěž sami pro sebe,nevim jak mohou rovnat mladé a rozjeté světy mezi sebou.

  6. #16

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    20
    Monde
    Kouzelnictví
    srovnávat to nejde - značně rozdílné jsou i podmínky pro nové hráče na různě rozjetých světech - stačí se podívat na ceny surovin v obchodech. Na starých serverech se prodávají suroviny potřebné pro rozjezd za babku, protože převážná část jejich hráčů se pohybuje už v jiné realitě potřeby surovin i cen. Stejným dlouhodobějším vývojem procházejí i ceny na českém serveru - před 10 dny byste si o dnešních cenách mohli nechat jen zdát a srovnatelný hráč, který začne na CZ serveru hrát dnes, postoupi např. na lvl 20 nesrovnatelně rychleji než hráč který začal hrát hned po spuštění našeho serveru.
    Hrál jsem nějaký čas na CZ a EN serveru současně a nestačil jsem se rozdílům divit. Ty které jsem uvedl jsou pochopitelné a oddůvodněné, co mi však nešlo do hlavy, byl rozdíl v odměnách za questy. Nějak mi připadá, že češi dostávají směšně malé nemotivující odměny za stejné úkoly. Možná je to jen dojem a rychlejší start na EN serveru byl jen z výše popsaných důvodů - neporovnával jste to někdo?

  7. #17

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    jak je to vubec s odmenou za dokonceni dobrodruzstvi "konec sveta" nemel nahodou kazdy kdo to udela dostat Maysky kalendar? kde nic tu nic...

  8. #18

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Co se týká toho cos napsal, tak by bylo lepší zvýšit odměny za Qs a možná změnit dárky (na V a na S atp)... Mě stačí nějaká dekoračka k zasmání a budu spokojenej a je to ekonomicky lepší, než rozházet do světa statisíce surovin ... Je pravda, že bych rád, aby k velikonocům byla možnost získat veterána jako na ENG serveru

    Ke Konci světa - odměna v podobě kalendáře buď byla pomyslná, nebo není ) navíc co teď s adventurkou, kterou jsem předtím dělat nemohl a teď se stejně jako předtím nevyplatí

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.