Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: KONEC SVĚTA - reprezentace CZ serveru ANEB - jak na něj?

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví

    KONEC SVĚTA - reprezentace CZ serveru ANEB - jak na něj?

    Zdravím,

    hodně lidí si myslí že tento úkol jde udělat se ztrátama přes 2K R + dalších vojáčků.

    Tento topic zakládám kvůli tomu, abychom si navzájem co nejvíce pomohli dali alespoň těch 100% (:


    TADY je odkaz na ztráty kolem 700R a 700B (je potřeba mít R,B,S,LB)

    pokud máte dost S či C, můžete si boj přesimulovat a snížit tím potřebný počet R a B - doporučuju vše přesimulovat ZDE

    Pokud někdo najdete nějaký lepší způsob na průchody kempů - prosím podělte se s nimi s námi se všemi - tuhle válku přeci bojujeme jako tým!

    Hodně štěstí,
    Dračica
    Last edited by Dracica; 14.12.12 at 12:56.

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to dobry navod.
    Dalsich 100B se da napr. jeste usetrit bloknutim tabora c.19 1 rekrutem (1R blok).

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Jen tak ze zvědavosti. Pokud danou adventuru nevyužiji. Zůstane i po ukončení této akce abych ji mohl udělat třeba potom?
    (třeba až po novém roce)

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Adventuru jsem se snažil udělat, ale neudělal jsem poslední tři tábory. Zbývalo mi sice ještě 15 hodin, ale měl jsem málo lidí. Takže jestli se na tento úkol někdo chcete vrhnout, je potřeba mít v zásobě dostatek vojska.

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Konec sveta jsem uz jednou dojel, diky celeme cechu, a dam si ho jeste jednou. Kdyby ostatni cechy mezi sebou spolupracovali, nebyli bychom jako server predposledni ;-/

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    47
    Monde
    Kouzelnictví
    proc davat 800R a 800B za adventuru co ti da 8000XP kdyz muzes delat adventury klasicky se ztratou 400R max! Celej event Konec Sveta je naprosto nevyhodny pro tak mlady server jako je CZ a IT.
    Kdybychom meli Crossbow (kusistniky) tak to dame se ztratou 400R coz uz se da. Pointa je v tom, ze server, kde je hafo lidi lvl 45+ ma vetsi pohodu s dokoncenim celeho eventu.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    LoKiCZ je to o tom co psal stulda... víc k tomu není co dodat...
    Upřesním je to o spolupráci přátel v cechu v celém serveru, je to pro dobro celého serveru, "tak kdy jindy než teď přestat sobčit a snažit se spojit a zahrát to co nejdřive. " ""vloženo ze stuldovy odpovědi
    Last edited by green716; 15.12.12 at 22:22.

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    #Loki

    A prave proto, ze muzes jet adventury, ktery zvladne uz spousta hracu, je tohle navic i velka vyzva. Nejde tu vubec o nejaky loot, ale o to pokorit takovou vyzvu, zvlast, kdyz nemas vysoky level. Alespon nas cech to tak vzal, a behem 24 hodin jsme mohli vyrazit. Jasne, stalo to tisice surovin, ale zaroven to pro nas byla 1. spolecna akce na ktere se podileli vsichni, a nikdy si nestezuje ze prisel o tolik nebo o tolik. Jsem na nas cech hrdy, kdyz vezmu v potaz kolik mame clenu a nas prumerny level. Na serveru uz je par silnych cechu, kteri se (z jakehokoli duvodu) na to vykaslali, a to je skoda. My jsme alepson prispeli svou troskou do mlyna a muzeme hrat se vztycenou hlavou
    Last edited by stulda; 15.12.12 at 22:26.

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    47
    Monde
    Kouzelnictví
    stulda:
    Nenech se zmast. U nas se na to vsichni take skladali a ja to i jednou dokoncil. Ale je mi ted neprijemne z toho, ze ostatni hraci, co mi posilali suroviny, abych tu armu na to vubec postavil, z toho nebudou mit VUBEC nic a to je spatne. Kdyz jsem pak uvidel, ze se nas server pohybuje ve splneni ukolu v jednotkach procent bylo mi z toho smutno. Jak rikas, spousta silnych hracu se na to vykaslalo, protoze to pro ne neni efektivni.

  10. #10

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Gratulace!
    Ten pocit viteztvi ti zadny surky nenahradi ;-)

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.