Closed Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Kupec

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví

    Kupec

    Zdravím. Nevím zda to již někdo zjistil ale ja dnes když jsem si za diamanty koupil v sekci naleziště uhlí, tak jsem byl dost překvapen a dost naštvaný.Nejdříve jsem si pořádně přečetl kolik dostanu uhlí po přidání a je tam napsáno že 6000 ks a tak jsem si to tedy koupil. Jenže v mém úžasu po přidání jsem zjistil že mi naskočilo pouze 2000 ks. Možná je to chyba nebo možná i úmysl aby si to někdo koupil. Pokud bych věděl že dostanu pouze 2000 ks tak si to nekoupím. Velice rád bych dostal na tento problém odpověd. Děkuji a přeji krásný večer případně krásný den.
    Last edited by Horacior; 14.12.12 at 12:13.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Zřejmě mi nikdo neodpoví.

  3. #3
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Není to chyba systémová, nýbrž překladatelská. Některé vyskakující popisky jsou chybné. Ovšem v podrobných informacích je toto: Přidá 2000 jednotek uhlí. A z těchto popisků musíš vycházet. Možná ti někdo vrátí investici, ale nespoléhal bych na to.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Kdyz uz se tu nakously chyby u naleziste, tak je tam spatne jeste kralici stava (2000 popisek/1000 detail), rybí dáma (1000/2000) a senzibilni hledac zeleza (500/750).

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.