Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Voucher

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Voucher

    Ahoj. Přišel mi dnes email od "The Settlers Online (email_ubi@email.ubi.com)". S textem:

    Šílení králíci útočí na velikonoční událost a obracejí království vašich osadníků vzhůru nohama!

    Během velikonoční události můžete sbírat velikonoční vajíčka a vyměňovat je za velmi speciální objekty. Získat můžete například generála, který je mistrem bojových umění, nebo posílení oblasti.


    Jako bonus můžete použít následující kód*, díky kterému získáte 10 velikonočních vajíček a 1 čokoládového zajíčka.
    A pod tím voucher kód. Když jsem ho, ale zadal tak mi to napsalo "kód byl už použit". Žádná odměna nepřišla

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, každý dostane svůj unikatní. Pokud jste ho někomu řekl a ten ho použil jako první, tak on dostal vajíčka. Pokud jste ho nikomu neřekl, tak prosím na podporu, jde dohledat, kde byl použit.

    BB_Kahsi

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    me zadny na mail neprisel :-) hold me asi nemaji radi ;-) ikdyz mozna to bude tim ze jsem pred par mesici menil prihlasovani mail..

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.