Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Tak som práve narazil na hubu.

  1. #1

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví

    Tak som práve narazil na hubu.

    Som čerstvá 50tka a asi som narazil na to čo vsetci viete ale ja som to v kupcovi nikde napísané nevidel a proste som nerátal s tým že tam bude odmezenie na nákup.

    Práve robím býka a kúpil som si LSko BK, no dochádzal mi premium čas, tak som si išiel do kupca prý krát kúpiť za dopredu pripravené SC premium účet na sedem dní. 4800 SC -> 8x 100 drahokamov -> 7 dní premka.

    Kúpil som 3x a zrazu mi to nejde, fajka je nektívna, nechápem prečo. Pozerám na to a zrazu je hore nejaký čas. Domyslieť si mám asi sám že za tento čas možno budem môcť nakúpiť znovu raz, možno 3, možno viac krát, možno bohvie čo.

    Tak ja tu plánujem, počitam, hrám dobrá celé dni jak debil, aby som zistil že moje SC sú mi v podstate nanič pretože v obchode nie je napísane obmedzenie na nákup! Ďakujem pekne za také popisky. U balíku drahokamú je miesta a miesta a toto tam neni, ako je to možné ?

    Keby ste to tam napisali tak si kupim 3x 1 deň premka, však sú velikonoce chcem bonus na dobrá pre vajcia. Len 300 drahokamov je mi aj tak samostane nanič.


    Ďalej už len posledná vec, posledný krát som precenil túto hru. Možnosť vyhrať si za strávený čas napríklad prúzkumníkov, silá, bezedné medené doly to bol môj sen, niečo o čo sa ako polo hardcore hráč môžem usilovať a niečo prečo som túto hru naozaj uznával a staval ju u seba veľmi vysoko. Vravel som si že takto prídete o veľa peňazí, ale naozaj myslíte na hráčov, čo prišli hrať aj na viac než hodinku denne, že myslíte na mňa. Bol som rád že som si našiel hru kde môžem byť za svoj čas hrania odmenený.

    Hovorte si kto chce, čo chcete pre mňa týmto táto hra stratila čaro, stratila výnimočnosť a stratil som svoj pocit že tu o mňa ako hráča naozaj niekto stojí. Asi je čas vrátiť sa k GW2.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Trošku som vychladol a keďže som nakúpil nesprávne kôli chybajúcim obmedzeniam na nákup rozhodol som sa napísať na podporu. Ako bolo mojím chcením nakúpiť premium na začiatku, tak je moje chcenie nakúpiť ho stále.

    Žiadosť o zrušenie zmenu nákupu
    Potíže s platbou nebo drahokamy
    Pekný deň, pokiaľ je to možné rád by som vymenil/zrušil mój nákup 3x 100 drahokamov, v prípade výmeny chcem 3x 1 dňové premium, SC na to na účte mám.

    Dôvod je že tam nie je napísané obmedzenie na nákup. A tak nemiesto aby som si nakúpil 8x 100 drahokamov a z toho premko, nemám premium vôbec a uteká mi event velikonoce a bonusy z dobier.

    Prosím tiež dopíšte do kupca koľko krát sa čo dá kúpiť, poprípade za akú dobu. Stále napríklad neviem čo sa stale po odpočítaní doby ktorá sa hore po 3 nákupoch objavila.

    Viac si môžte prečitať na fóre - http://forum.thesettlersonline.cz/th...arazil-na-hubu.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Možno nech je to viac zrejmé ešte presne napíšem čo ma zaujíma. Aké obmedzenie/obmedzenia sú na nákup premia a drahokamov za Star Coins?

    - sú nejako zviazané? - keď kúpim jedno nemôžem kúpiť druhé? ako?
    - koľko za akú dobu môžem kúpiť?
    - nakúpil som 3x drahokami a objavili sa mi u oboch časi, čo tieto časi znamenajú?
    - koľko krát po uplynutí času(ak na to tam ten čas je) budem môcť drahokamov alebo premia alebo kombinácie kúpiť?
    - čas ktorý sa tam objavil sa bude po ďalších nákupoch meniť, alebo je rovnaký, alebo je tam len 1. a potom sa dá nakupovať neobmedzene?
    - nakúpil som 3x drahokami, prečo je čas u drahokamov iný než u premia? (Teraz drahokami -6d 17h 48m, Premium -5d 9h 47m )
    - Ako sa ten čas stanovuje? Je pevný pre drahokami aj premium, alebo sa mení podľa toho koľko krát čo kúpim?
    atď .. proste všetky pravidlá ktoré súvisia s obmedzeniami nákupov premia a drahokamov za Star Coins.

    Ako sú na tom tie menej významné veci za SC, tiež je tam nejaké obmedzenie ktoré sa niekedy objavý? (Katapulty, žula krejčici) Nie že by som to chcel kupovať ale keď to zaujímavé je asi na 5,6 dní zablokované, čo mi už ostáva.
    Last edited by NetMiso; 10.04.14 at 00:46. Reason: doplnena posledna otazka

  4. #4

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    A k tomu popisku u premia - "Staňte se prémiovým členem... Jen dnes!" mám len jedno, rád by som, ale dneska to nejde kúpiť.
    Last edited by NetMiso; 10.04.14 at 00:43. Reason: zmeneny slovosled

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    1 denní premium a 100 diamantů můžeš za SC nakoupit jen 1x za týden,krejčíci tuším 1x za 24 h

  6. #6

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Dik za info, hneď som si kúpil krejčika nech mi beží 24h na ďalšieho. A pozeram že krejčíci zviazaný nie sú asi, takže môžem kupovať po každom asi, možno, bohvie.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    jo dá se koupit od každého dobra po jednom,nezávisle
    Last edited by KingRoj2012; 10.04.14 at 17:51.

  8. #8

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak túto situáciu uzatváram. Veľmi dobre sa mi komunikovalo z podporou ohľadom môjho problému a v prípade ďalšieho problemu ju rád opať kontaktujem.

    Čo sa týka premia a drahokamov dá sa kúpiť každné raz za sedem dní. To prečo mňe bežia časi na oboch je podľa mňa preto že som si jedno premium kúpil a zabudol na to, neviem, zatiaľ typujem že to bude tak.

    Takže ja za SC plánujem každý týžden nakupovať raz 100 drahokamov a raz 1 dňové premko + keď nazbieram viacej tak chytrého krejča

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.