Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Verbování vojáků.

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    Verbování vojáků.

    Dobrý den. Vážený pane Kahsi.
    Až zase někdy pojedete do německa na Váš sraz a budete mluvit s přímo s vývojáři,tak jim řekněte,at přestanou vymejšlet blbosti typu sběratelské předměty,žulová jáma,apod. A at už konečně něco udělaj s verbováním.To znamená přidat možnost nakliknout si tolik, kolik chci vyrobit,třeba 3000 rekrutů najednou. Už ta hra běží dost dlouho,ale verbování velkého množství po 25 je skutečně neuvěřitelně otravné,navíc když vidím že se dotedˇ v tomto ohledu vůbec nic neděje a ješte k tomu musím poprvé když se odlognu, nebo podobně kliknout na konec posuvníku dvakrát, protože chyba ve hře mi tam nastaví 19, ale to jistě víte. Neustále se vymýjšlejí zbytečné blbosti, jen aby se udrželi hráči ve hře,ale hlavní sliby se neplní.Když myslím hlavní sliby tak myslím PVP.O vylepšování generálů už radši ani nemluvim.
    Když to shrnu, tak nejdůležitější je předělat verbung vojáků,atˇ si můžeme nastavit třeba 2500 rekrutů najednou,potom PVP a zlepšování generálů.
    Myslím že s títmo bude semnou zajedno většina lidí settlerů.Hraju to od bety,a to čekání na PVP a vylepšování generálů a klikání rekrutů dokola jak blbec začíná být nějak dlouhé a hra začíná být stereotypní a nechtěl jsem napsat nudná čím dál víc.Myslím že pár bonusů navíc a dva tři baráčky co dostáváme průběžně to moc nevylepšej.
    S pozdravem Patlafous.
    Last edited by Patlafous; 28.03.14 at 14:01.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    me je teda nejaky PVP totalne ukradeny ale to vylepsovani generalu a ostrova by uz mohli konecne udelat o tom verbovani nemluve...

  3. #3

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    http://forum.thesettlersonline.com/t...l=1#post253906
    27.3 nekdo od BB na anglickem foru naznacoval, ze se ta rekrutace vetsiho mnozstvi vojaku mozna uz blizi .

  4. #4
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Ale je smutné, že po tom musíme pátrat sami.

  5. #5

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    šla jsem sem hrát právě proto, že to není PvP - ono se to má měnit? to mě moc netěší
    ale změnu ve verbování podporuju velmi vřele - připadá mi, že ani organizačně by developerům nedalo moc práce něco takového změnit, asi spíš není vůle s tím něco dělat, dokud lidi nezačnou opravdu řvát

  6. #6
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    PVP se nebude týkat domácího ostrova, protože to bychom odešli asi všichni
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  7. #7

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Mohlo by to jít odblokovat s dostatečným počtem achievement bodů...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.