Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: chyba v poště po údržbě 26.3.

  1. #1

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví

    chyba v poště po údržbě 26.3.

    Po údržbě se zanesla do pošty nová chyba.
    Pokud mažu nějaké starší zprávy, na které musím napřed odrolovat trochu dolů, po každém smazání se mi pošta zase vrátí pěkně nahoru.
    Což je VELMI nepohodlné, obzvlášť pokud mažu zprávy o nahození 150 bonusů, a novější zprávy si chci nechat !!!
    Teď jem si právě kvůli tomu dvě novější smazala, než jsem stihla na toto nové chování zareagovat !!!

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Dnes jsem poslala cechovní poštou členům jedno upozornění a už to fakt neudělám. Absolutně mi hlava nebere, proč mi to do odeslané pošty naběhlo tolikrát, kolik máme členů. Teda naběhlo by mi to, kdyby to tam vešlo. Vyházelo mi to úplně všechnu důležitější poštu z posledních dnů. Účel vůbec nechápu. Je přece jasné, že když něco pošlu cechovní poštou, tak to dojde všem členů a mělo by to stačit, kdyby se to v odeslané poště uložilo jen jednou. A nebo že by ne??? Neuvěřitelná šaškárna.

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    mám stejný problém nabíhání hromadné pošty x 72 a po každé otevřené starší zprávě to skočí automaticky na první řádek dobrej opruz :-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.