Reply to Thread
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 54

Thread: Systém úspěchů

  1. #1
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví

    Systém úspěchů

    Toto vlákno je na diskusi k novince - úspěchy.

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    mozna zcestna otazka ale co je od teto zmeny ocekavano?
    poskytuje to neco nebo jde jen nejake retezce ktere nas nekdy vedou zcestnymi kroky?
    pokud jde pouze o "odznacky" proc se nedorealizovali prvni oznamovane zmeny jako jsou skilly generalu, ostrova, navazujici pohadkove adventury, stabilnejsi nasazovani zmen apod?

    mimochodem osobne jsem ani nepochopil zberatelske kolekce 2 protoze jsem tam nenalezl jediny bonus ktery bych vyuzil.. nevim jestli jsou na tom ostatni podobne ci obdobnne ale okruh lidi s kterymi se bavim ano..
    Last edited by Reborn; 26.03.14 at 16:56.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj kahsi,

    bude vůbec tohle reálné? a jak se do toho zahrne parametr/ratio pro gemaře/negemaře?

    protože porovnávat obyč člověka bez gemů a někoho co nakoupil třeba 100k gemů to fakt pak není o tom, co dokázal, ale kolik do hry vrazil.

    a jak píše Reborn, raději by bylo fajné odladit chyby a nepřidávat chyby při "údržbě".

    další funkce a vlastnosti by byly časem zpestření, ne nyní. viz dnešní ráno, opět.

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    tak me osobne v novych sbirkach prijde uzitecny jen to +300% na zelezny dul nebo tavirnu zeleza zbytek mi prijde celkem k nicemu...

    co se tyce uspechu tak pokud za ne bude i nejak odmena v podobe unikatni dekorace, ktera nepujde jinak ziskat tak proc ne... bude to pekny zpestreni hry

    to Vodnik: tak ty uspechy snad budou delany tak ze to kdo nakoupil/nenakoupil gemy nebude znat

  5. #5
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Návrhy na překlad - systém úspěchů -> medaile/trofeje, přijde mi to dost krkolomé; sociální -> společenské, jinak vítám, konečně možnost "souboje".
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Karamon View Post
    tak me osobne v novych sbirkach prijde uzitecny jen to +300% na zelezny dul nebo tavirnu zeleza zbytek mi prijde celkem k nicemu...

    co se tyce uspechu tak pokud za ne bude i nejak odmena v podobe unikatni dekorace, ktera nepujde jinak ziskat tak proc ne... bude to pekny zpestreni hry

    to Vodnik: tak ty uspechy snad budou delany tak ze to kdo nakoupil/nenakoupil gemy nebude znat
    neni mene narocny exo kos ci lektvar nekonecne energie?

    nevidel bych duvod oddelovat "nakupci" od "nenakupcich".. nekdo investuje cas a jiny penize..

  7. #7

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    já na systém úspěchů říkám: no konečně. Člověk je nejen tvor zvídavý, ale i soutěživý a rád se porovnává s ostatními. Snad ve všech online hrách je nějaká tabulka, kde se člověk může dozvědět, jak si vede oproti ostatním. A tady ty achievmenty by mohly být dobrým ukazatelem celkového hodnocení hospodářství/armády/efektivity. A porovnávání by nemuselo být nutně jen s přáteli v seznamu, ale klidně i se všemi na celém serveru. PvP je podle mě jen obtížně realizovatelné, tak alespoň takhle by se dalo "soutěžit na dálku". Je pravda, že gemaři budou mít některé achievmenty usnadněné, ale snad ne všechny

  8. #8

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    hmm, až se ty úspěchy zavedou, budou se udělovat i zpětně (třeba v sekci Dobr. za dobrodružství, která jsme už absolvovali) anebo se pojede od nuly (pro získání úspěchu bude třeba znova odjet Koňský hřbet apod.)? tipovala bych spíš to druhé... moc se mi to nezamlouvá, nelíbí se mi, když se podmínky mění za běhu - aby tu pak nebyl nářek, že někdo zboural nějaké budovy a pak je kvůli úspěchu musí znova stavět, přestože ten úspěch vlastně už kdysi splnil... a osobně si myslím, že po dnešní "úspěšné" údržbě by raději na cz server neměli nahrávat další novinky, zjevně sotva drží pohromadě

  9. #9

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    tak pár noviniek s testu
    nebude záležať či hráč kúpil dia alebo nie
    je tam kopu zaujímavých úloh ( pre mňa tak na rok)
    odmeny sú žula diamanty exo polená
    každá jedna adva tam má svoje vlastné úlohy napr. temné bratstvo urobiť bez pomoci kanónov a kušníkov
    mne sa to páči dávam tomu 100 bodov

  10. #10

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Kahsi - už se ví, jestli se to bude počítat i zpětně nebo se pojede od nuly?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.