Reply to Thread
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast
Results 41 to 50 of 54

Thread: Systém úspěchů

  1. #41

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    tak doufam ze to brzy napravi, a ze to i zpetne opravi, tem kdo to s MMA udelal

  2. #42

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    no zrovna tak by mohli dat vsem ty uspechy hrat rok a pod... prece jen datum kdy kdo zacal hrat se da zjistit uz jen tu z forka tak nevim proc mame cekat dalsi rok nez tenhle uspech udelame...

  3. #43

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    No právě že nikdo nikde ani nenapíše, že Mamlas je taková a taková jednotka a proto ji nelze použít. místo toho se na konci adventury dostaví vztek, že prostě se nic nestalo, jen odměna z adventury ale úspěch 0.

    Hold by moc pomohlo, kdyby nebyl někdo líný a napsal všechny podmínky, které se musí splnit. a ne jen : použít jen Rekruty.

  4. #44
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    MMA se takhle chovat nemá, proto to není nikde napsané.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  5. #45

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Dnes jsem hral Ztracena lebka, bez pouziti kavalerie (294 R+195V). Poslal jsem tam Veterana a zkuseneho generala. Ale uspech nebyl splnen. Jak to? Co jsem udelal spatne? Muze nekdo poradit. Predem dekuji.

  6. #46

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Jestli si dobre pamatuju, tak je tam napsano "bez kavalerie", ale kdyz to rozkliknes, tak zjistis, ze to ma byt bez vojaku.

  7. #47

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Ano, je tomu tak. Prave jsem to dohral.
    Diky Pavle.
    Last edited by PetrRyba; 22.06.14 at 17:29.

  8. #48

    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Úspěchy a k čemu?Viz úspěch měděné hory,už několikrát jsem splnil podmínku mít tři měděné doly nad 800 !!!!! Ještě nikdy se mi úspěch nepřipsal,zezelená že mám splněno ale body za splnění se nepřičtou.Důl se dostane pod 800 jednotek mědi a můžu všechno dělat znova.Xkrát jsem zaplatil za nákup doplnění ložiska a je to úplně na nic!!!!!! K čemu to je když to nefunguje???????Celá tato hra se mi přestává díky takovým potížím líbit,podpora veškerá mžádná,prostě na nic.Když Vás to nebaví,kašlete na to a dejte to někomu koho administrace bavit bude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #49

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Jinak je tam taky spousta matoucího textu, takže někdy to stojí spoustu času surovin aby to člověk splnil a pak ouha, ono to splněno není protože byl špatný popis toho, co je ke splnění potřeba :

    http://forum.thesettlersonline.cz/th...C5%BEstv%C3%AD

  10. #50

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Kup si LS, spolnis vsechny najednou a je po problemu.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.