Reply to Thread
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 31 to 40 of 45

Thread: eventy a dalsi limitovane nakupy

  1. #31

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Nelibi se mi tato zmena. Proc by novy hraci nemeli mit moznost dohnat stare hrace? Nebo si copak nekdo mysli, ze by novi hraci mohli nasbirat tolik vajec na vse? Ano, mohli by je dohnat nakupem dia, ale od toho tu taky ty dia jsou ne? Spis mi to pripomina "ja to mam, a chci, aby to uz nikdo jiny nemel".

  2. #32

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Ja z tejto zmeny nadšený nie som. Nevadí mi keď ma niekto niečo navyše, no vadí mi že nedosiahnem produkciu niektorých ľudí. Je to akoby v hre bol upgrade na budovi lvl 6 ale mne nie je prístupný, ale to som už písal skôr .. proste hrám kôli dosiahnutiu end game contentu, ale tu to bohužial pre mňa nie je možné. Nespokoný som, ale keď na druhej strane sa mi tá hra celkom páči ...
    Normálne som smutný, som sa tak nalákal na predošlú verziu, už som videl budúci rok ako si zarobím na vajciach o ktoré od nových ľudí bude poriadny záujem No nič zmena, možno to za pár dní zase zmenia opäť naspäť.

    Aspoň že nechali 1 prúzkumníka, má pekný obrázok. Ak by dali 0, že už boli minulý rok tak novým hráčom už ee, to by ma asi dorazilo.
    Last edited by NetMiso; 03.04.14 at 12:34. Reason: pridaný posledný odstavec

  3. #33

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    skoda ze to bylo zmeneno nazpet.. odmeny typu slechticke rezidence/sila/vodni mlyny jsou obsah ktery "se da sehnat"
    ale veci jako jsou vesnicke skolky, recyklacni tovarny, pruzkumnici,zlata vez, generalove nelze herni aktivitou ani za uplatu(diamantky) nijak ziskat na limit ktery maji ti kteri si to koupili v evente pritom treba raritni zasobarnu nelze koupit pokud ji clovek ziskal z poslednich vanoc

    veci pamatecniho charakteru jako jsou sochy golema / "The Mayan Calendar Trophy" apod zajimaji jen par zberatelu ale nemaji zadny zasadni vliv na hru

  4. #34
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Jenom chci připomenout těm, kteří nesledují změny ve vývojářském deníčku, že pravidla jsou změněná - už je to tak, že limit se resetuje a ne zvětšuje. To znamená pro všechny stejně tento rok.

  5. #35

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Škoda že taky nebudeme mít stejne tento rok .

  6. #36

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by pavel1269 View Post
    Nelibi se mi tato zmena. Proc by novy hraci nemeli mit moznost dohnat stare hrace? Nebo si copak nekdo mysli, ze by novi hraci mohli nasbirat tolik vajec na vse? Ano, mohli by je dohnat nakupem dia, ale od toho tu taky ty dia jsou ne? Spis mi to pripomina "ja to mam, a chci, aby to uz nikdo jiny nemel".
    ale tohle vubec neni o tom jak jsi ty napsal: "ja to mam, a chci, aby to uz nikdo jiny nemel". jde o to ze u vsech predchozich eventu se resetovalo a ted najednou se ma limit zvetsovat? uznej sam ze to je divny... a pokud by se mel limit zvetsovat tak by pak meli nahrazovat zpetne vse a ne jen neco... viz. co jsem psal uz drive Vanoce 2012 kdy byl darek na stedry den recyklacka a za darky byla druha o dalsich vecech nemluve... ale to malo kdo z vas vidi vy resite jen to ze se ted zmenili pravidla pro Velikonoce oproti puvodnimu oznameni

  7. #37

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Karamon: v puvodnich popisech eventu z roku 2012/2013 bylo psane ze limity veci ktere maji limitovany nakup za diamantky budou stejne krkz roky.. pote doslo k jejich navysovani ktere delaji rozdily

  8. #38

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud to resetovavali i driv tak to je blbe, kazdopadne porad si stojim za tim, ze by i novacci meli mit moznost dohnat stale hrace. I kdyz blbou sanci, protoze kolik vajice mohou ziskat novacci a kolik veterani? . Ty darky jsou ale pase, proste nekdo bude mit o recyklacku vic a smula. Tohle je fer, to byl darek .

  9. #39

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    mno pamatuji si na caste diskuze stylu "vyplati se tavit zlato a vyrabet mince" jeste pred zavedenim zlatych vezi a jejich hromadneho darovani do obehu..
    zavery byli asi takove ze ti jenz meli recyklacni tovarny tvrdili ze "uhli resi jen noobici" naopak ti kteri zacinali ho resili hodne protoze 1 recyklacka ~ 3.5 stavebniho povoleni coz je dost radikalni jak na prostor na ostrove tak na stavebka jako takove..

    od existence zlatych vezi uz se nevyplati vubec delat mince protoze s tim je hodne otravy pro malo uzitku.. kapek smutna bilance ze 1 event rozhodi hru tak ze devaluuje cenu minci 10-100*..

    do jisty miry me prijde ze s koncem betatestu se ukoncil vyvoj a nyni se uz jen nechava dozit titul a migruje se na dalsi ktery je vice vynosny a muze ze startu nalakat vice lidi kapek skoda...

    chybi obecne plan jak nakladat s eventama a kolobehem materialu ve hre veci zde nekolikrat zminovane (ledek, titan, strelny prach, vozy, dela, kuse, damasky...) a nejake hodnoty o ktere usilovat(idealne vazane na ucet aby pri zkonceni hrace nebylo mozne prevest tyto veci)

    tak jak tak cil tohoto auditka byl jendoznacny "maji novy hraci sanci dohnat stare svou aktivitou / real nakupem" odpoved zni "ne nemaji vzdy budou mit starsi vetsi limit veci ktere jsou z nejakeho duvodu limitovane v poctu nakupu za diamantky/fazole/jinou menu"

  10. #40

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Možno trochu offtopic, ale súhlasím s tebou, že by sa v hre hodilo viac veci, ktoré sa dajú získať hrou, ale nejdú kúpiť na trhu.
    Kľudne aj nejaké vanity, ako stavanie vlastneho hradu a za questy dostavávanie vežičiek, priekop, hradieb ..., ale za plnenie rozumných úloh.

    Mne ako obchodnikovi sa veľmi páči že môžem od rána do večera predávať a nakupovať a na konci dňa upgradnem viac budov než len z produkcie ostrova. Ale prijal by som viac úloh za ktoré by som niečo budoval dostával, než mať jednu úlohu zarob čo najviac cash a nakúp všetko.

    pozn na koniec, pravé som 60k od 50tky a dostal som dnes quest Nocni mura lupicu - získať 10k minci v epickych dobrach. Odmena je 24800xp. Neviem či sa jedná o vtip, ale nevyzerá to tak. Proste quest za ktorý na 50tke dostanem hoĺé nič. Tak také questy sú pekne nanič.
    Last edited by NetMiso; 04.04.14 at 16:36. Reason: trochu som to prerozdelil a doplnil a doplnil podciarknutie na rozumne ulohy

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.