Reply to Thread
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 45

Thread: eventy a dalsi limitovane nakupy

  1. #11

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Zergous View Post
    Kdo dřív přijde ten dřív mele. Těžko závidět Kolumbovi, že jsem tam nebyl, když objevil Ameriku. Pokud hráč vydrží hrát dlouho, taky bude časem mít i on něco , sice míň o to co získali jiní, ale ono dřív nebo později to každého přestane bavit a ber to tak je to hra a jsou to pixely není to cihla a nejsou to peníze. Oni to dělají pro peníze pro nic jinýho dělají to špatně (možná to je dobře pro hráče), ale dělají to podle svého. Co jim brání aby se dalo koupit cokoliv za dia? Těžko říct je to přece ždímání toho co chtějí nejvíc naše peníze. Možná by to každého omrzelo dřív než někoho kdo musí o něco bojovat. Možná nejsou tak nenapapaný a chtějí aby to někdo hrál a né si to jenom koupil. Kdo ví. Na konec optimisticky přej a bude ti přáno.
    vis uprime me to moc nemrrzi prisel jsem takto defakto jen o recyklacky a mozna o vesnicke skolky z prvniho halloween eventu co byla uzavrena komunita..

    avsak co zacinajici hraci kdyz si vemes jake caviky delaji s limitovanyma nabidkama apod kdyz z velikonoc budou moci ziskat uz jen 1 pruzkumnika a my budeme mit 2-3 apod?

    zacina se zde mluvit o pvp uz nejaky cas.. to ale tak nejak dopredu predpoklada stejne moznosti pro vsechny.. kdyz ne ted tak za mesic/rok apod to muzes srovnat vlastni aktivitou / nakupem za real(bohuzel dusledek toho ze je to delane pro penize).. ale takto?

  2. #12

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    tak me to taky nejak nemrzi i kdyz by se ty veci hodili jde spis o princip pro eventy by meli byt stejny pravidla jako pro limit. nabidky a ne ze jedno ma takovy a druhy makovy

    s pvp vyhrozujou uz jakou dobu a skutek utek to samy jako veda pro ostrov a generaly, ekonomicky dobra a spousta dalsich veci, misto toho zacli delat mraky jinych veci...

  3. #13
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Ty věcí z různých oslav jsou (aspoň pro mě) jakási odměna. BB potřebuje hráče, zkuste se na to podívat tak, že já bych si o dalších vánocích už neměl co kupovat - mělo by "smysl" hrát dál?
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  4. #14

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ravise View Post
    Ty věcí z různých oslav jsou (aspoň pro mě) jakási odměna. BB potřebuje hráče, zkuste se na to podívat tak, že já bych si o dalších vánocích už neměl co kupovat - mělo by "smysl" hrát dál?
    Souhlas . Staří hráči dostanou šanci si znova koupit, co už koupili dříve, nebo si budou moci koupit novou nabídku. Každopádně budou mít o event více možností než noví hráči. Současný systém spíš nahrává novým hráčům, protože všechno se po eventu dá koupit za diamanty (je to jen těžká ždímačka peněz - raději o půl roku odloží užitečné věci a místo toho přidají budovy za 20 000 dia). Před lety jsem nějaké zvěsti o tom, že další halloween nepůjdou koupit další sila zaslechl, ale nejsem si jistý, že by to bylo potvrzeno oficiálně. A hlavně to byla pořád beta a věci se měnily.
    Každopádně bych poupravil, co tu několikrát zaznělo. Nikdy tu nebyla žádná uzavřená komunita nebo closed beta. Sever byl od prvního dne přístupný pro všechny a všichni měli stejné podmínky.
    Last edited by Lucas; 24.03.14 at 00:19.

  5. #15

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Príde mi celkom fér že ľudia čo hrajú dlhšie majú veci z eventov čo boli skôr a teda ich majú viac.
    Nevidím to ako nefér výhodu oproti novým hráčom, skôr mi to príde normálne.

    Nechápte ma zle, štve ma to, neskutočne ma to štve že takto nebudem mať maximálne počty napríklad prúzkuníkov, alebo že mám teraz len jedného 15 min gen za gemy a tak nemôžem svoje dobro dokončovať s veteránom a napríklad sekáča poslať na kúpené lsko.

    No nemyslím si že by bol dobrý nápad tieto počty budov/gen pre hráčov, čo hrajú dlhšie nejako obmedzovať/zakazovať.


    Na druhej strane,
    ako hráč by som rád dosiahol maximum v hre a to aj napríklad maximum prúzkumníkov a ono to nie je ono keď mám to maximum 2 a sused ich má 5. To dosiahol som maximum je potom také nejaké nejasné.

    Jednou možnosťou, za čo by ma asi každý ukameňoval a asi aj ja sám seba, by bolo eventy obmedziť na vanity itemy, suroviny, buffy, budovi čo sa dajú dropnúť v dobrách a pod(pekný príklad sú napríklad arktické doly, skiny). Žiadne recyklačky a veci na produkciu, či generálov pre boje, ktoré sa po evente už nedajú nijako získať(pozn. bavíme sa stále o počte).

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Od toho jsou to eventy, jedinečná příležitost získat extra věc. Přece nemůžete vážně chtít možnost získat něco, co bylo např. na ty Vánoce 2012. Jaký by pak byl smysl pořádat eventy a zapojovat se do nich, kdyby každý mohl zpětně získat cokoli by chtěl. MMO hry takto prostě fungují. Béda Trávníček taky neprodlouží kolo štěstí jen kvůli tomu, že to někdo nestihl a taky by si chtěl zatočit .
    A vieš že by som si to vedel predstaviť. Obmedziť nákup vecí len v odpovedajúcom evente. Zmysel by to malo že kto by si nekúpil mlyny na velikonoce 2013 tak by ich celý rok nemal.

    Napríklad, tieto velikonoce dostaneme k možnosti kúpiť si 5 mlynov po 275 vajec a ja si ich kúpim. Nabudúci rok opäť dostaneme možnosť si kúpiť 5 mlynov po 275 vajec a ja si ich opať kúpim. Nový hráči tam kľudne môžu mať ku kúpe v roku 2015 10, samozrejme len počas velikonoc.

    Čo by bola ale nutnosť, tak nijako neupravovať koľko vajec sa dá získať. Ak je teraz 900 za questy, 100 na pruzkumnika a celkovo treba 6015 vajec, tak aj nový aj starý hráči by mohli získať 900/100 aj keď nový tam majú na kúpu viac, to už nech vyrieši trade, na to v hre je.

    S tou časťou ... MMO hry takto prostě fungují ... (hej Eve Online pekný príklad) nie až tak súhlasím, nie všetky tak bežia. Veľa mmo behá v cykloch, kde sa podmienky s novým cyklom resetujú. Čo sa týka gearu/výroby, vanity samozrejme nie . (napríklad keď som hrával wowko tak tak bežalo roky)

    Ešte na záver si zaplačem,
    je to proste nanič že produkciu niektorých ľudí nikdy nedosiahnem lebo on môže mať viac budov akoby hral nejakú inú hru a pritom vraj hráme tú samú.
    Last edited by NetMiso; 24.03.14 at 03:17. Reason: ceký -> celý

  6. #16

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Každopádně bych poupravil, co tu několikrát zaznělo. Nikdy tu nebyla žádná uzavřená komunita nebo closed beta. Sever byl od prvního dne přístupný pro všechny a všichni měli stejné podmínky.
    Nebyla? ted tak trosku kecas viz. archiv zprav na hlavni strance a to presneji z 20. 11. 2012
    Vážení osadníci,
    právě začala open beta, to znamená, že se můžou registrovat a hrát úplně všichni. Nezapomeňte navštívit fórum, kde najdete návody, často kladené otázky a pravidla hry.
    Spolu s tím byl spuštěn obchod, kde se dají zakoupit diamanty.
    Hodně zábavy přeje,
    BB_Kahsi

  7. #17

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    předtím byla closed beta,byl potřeba registrační klíč,ale o ten si mohl požádat každý,třeba já hraju od 13.11.2012,kdy jsem ten registrační klíč v mailu dostal

    Last edited by KingRoj2012; 24.03.14 at 10:59.

  8. #18
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Do closed bety byl potřeba klíč, nešlo se jen tak zaregistrovat. Ale byl na požádán a dostal ho prakticky každý. Takže pravdu máte oba.

  9. #19

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    muze mi nekdo vysvetlit proc pri Vanocich byli pocty nakupu resetovany a ne navyseny tak jako ted u Velikonoc... proc jsou pro kazdy event uplne jiny pravidla pro nakupy?

    Kahsi pokud to je ted teda brano tak jak jsi psal ingame ze vyrovnavate sance starych a novych hracu... tak mam pak dotaz ktery s tim rovnou souvisi... Kdy muzu ocekavat ze dostanu 2 recyklacky (jedna darek na stedry den, druha za darky) ktery jsem nemel sanci ziskat z Vanoc 2012 + dalsi veci, protoze jsem v te dobe jeste nehral? protoze ted maji lidi co v ty dobe hrali trvale o 2 recyklacky navic
    Last edited by Karamon; 01.04.14 at 11:40.

  10. #20

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    šanci je získat měl každý kdo v tu dobu hrál,že si v tu dobu nehrál tvůj problém,to je jako bych přišel do obchodu a chtěl v akci zboží které bylo v nabídce před rokem,prostě kdo se hře věnuje déle měl šanci získat něco navíc.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.