Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Změny bonusů po údržbě 26.3.

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví

    Změny bonusů po údržbě 26.3.

    v tom případě pokud nákup už nebude možný se teda ptám, jak to bude s adventurou vánočních pokusů nakoupila jsem jich hodně velké množství nestačím to odjet do 26.3. ani omylem :-) takže potom co bonusy které tam napadají tedy lektvary a pušky se budou dát dál použít nebo ne ?

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    s advy to padať asi bude ale už to nekúpi človek za star coin a to som sa tak tešil

  3. #3

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Casiopea View Post
    v tom případě pokud nákup už nebude možný se teda ptám, jak to bude s adventurou vánočních pokusů nakoupila jsem jich hodně velké množství nestačím to odjet do 26.3. ani omylem :-) takže potom co bonusy které tam napadají tedy lektvary a pušky se budou dát dál použít nebo ne ?
    No já nakupoval spíše Návraty do hnízda kvůli knihám, ale nějaké Další pokusy mi také zbydou a rozhodně by se toto mělo vysvětlit a také jak to tedy bude s Dalšími pokusy jako následným dobrem, které padá z původních "Pokusů na odlehlém místě"

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    no prostě zase klasicky nedomyšlenej patlát BB a jsem hlavně zvědavá jestli tuhle otázku někdo odpovědnej zodpoví, protože pokusy jsem nakupovala za dárky a dárky stály celkem dost prostředků není to rozhodně maličkost

  5. #5
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    zjistím, co se přesně stane s odměnami z dobrodružství. Jestli budou padat staré=neomezené bonusy, nové, nebo se změní odměny.

    BB_Kahsi

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    díky za info, ale pokud to nějak pozmění nebo z toho bude padat něco jiného tak s tím ať jdou do čoudu, protože já si tu tunu pokusů nekupovala kvůli tomu že z toho bude padat brouk pytlík ale to co bylo deklarované, přece není možné takto něco měnit v průbehu hry, tak at si ty adv sesbíraj za adekvátní náhradu a potom ať se v tom rýpou, nebo rovnou vždycky napíšou kupujueš zajocha v pytli asi z toho časem nebudou padat bobky ale sláma :-)

    to stejné Kahsi už mockrát jsme se ptali proč jsme na levelu 50 neustále zatěžování ukoly za které dostáváme XP které se nám už dávno nepřipisují proč nedostáváme místo toho SC viz poslední úkoly na epické pile, dodneška k tomu nikdo neřekl ani popel

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    No já souhlasím s Casiopea podle mě je to velký zásah do hry a ovlivní to mnoho. Jsem taky jeden s těch hráčů co nakoupil dobra aby měl tyto bonusy a oni je najednou zruší, a peníze mi vrátí kdo ) nikdo. To nám to chcete znechutit a nebo nestojíte o naše peníze, kde je ta diskuze podle které se to změnilo. Opravdu mě to rozčílilo.

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    ono popravde na testu jsem z me nepochopitelneho duvodu mel problem i znicit tabor s monolitickym slozenim arady(tusim ze 200 psu nebo neco takoveho) weak potionem po nadchazejici zmene a ano jsem si jisty ze jsem na to nepouzil nic jineho :-)

  9. #9

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    no ano přátelé docela by mě zajímalo která chytrá hlava nebo server si toto prosadil, předpokládala bych že páni vývojáři pokud už takový bonus vytvoří a znají jeho likvidační hodnotu a dají ho do hry a je omezen pouze počtem nákupu a navíc ještě zpřístupněn možností neomezeného nákupu adv při vánočním eventu, snad musí počítat s jeho používáním a ne najednout vytřeštit oči a zjistit že se dá krejčík v podtatě odjet jen na těch bonusek to opravdu nevěděli dřív ? potom ale nemají ve vývojovém týmu co dělat, ale to je přece obehraná písnička vidíme to každý týden a posledního půl roku na novinkách, jenomže tohle je kapku jiná situace vědomé okradení hráče respektive znehodnocení jeho investice

  10. #10

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Casiopea View Post
    no ano přátelé docela by mě zajímalo která chytrá hlava nebo server si toto prosadil, předpokládala bych že páni vývojáři pokud už takový bonus vytvoří a znají jeho likvidační hodnotu a dají ho do hry a je omezen pouze počtem nákupu a navíc ještě zpřístupněn možností neomezeného nákupu adv při vánočním eventu, snad musí počítat s jeho používáním a ne najednout vytřeštit oči a zjistit že se dá krejčík v podtatě odjet jen na těch bonusek to opravdu nevěděli dřív ? potom ale nemají ve vývojovém týmu co dělat, ale to je přece obehraná písnička vidíme to každý týden a posledního půl roku na novinkách, jenomže tohle je kapku jiná situace vědomé okradení hráče respektive znehodnocení jeho investice
    mno nevim popravde 4 weak potiony nebo 6 range supportu na hlavni vez v temnem bratrstvu byl rozumny obchod kdyz clovek shani vezicky..

    ale toto bylo zdelovano uz na zacatku, katapulty ktere jsou predrazene na to co dovedou o ty je zajem maly az mizivi (ne ze by zniceni tabora nebylo fajn ale za tolik expu/starcointu je lepsi sejmout vudce) ale tyto veci s kterymi slo zabit jen vudce byli od zacatku koncipovany jako dost silne..

    nicmene predpokladal jsem ze jde o zpusob jak "tahat z hracu starcointy" po tomto zasahu tam zbyde uz jen balik diamantu a 1 deni premka jako zajimave veci.. krejcici jsou zajimavym odbytem(od zacatku s jejich umistenim v tomto obhode nesouhlasim protoze to degraduje neco co by melo byt cenne..) ale fazolek kazdy hrac potrebuje "jen" okolo 50K.. (ano jevi se to jako visoke cislo ale kdyz to clovek veme do dusledku je to jen 17* odjet krejcika..) kapek zde chybi nejaky dlouhodoby cil za starcointy na ktery by se cloveku chtelo setrit

    a take je skoda ze to degraduje cenu dalsich experimentu -> zase samotarske experimenty budou vice onicem

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.