Closed Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Upozornění !!!!

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Upozornění !!!!

    Dobrý den já píšu protože když se přihlásím tak mi to tak po 5minutách spadne a celý se mi to stratí a hodí mě to na domovskou stánku jenom se ptam kvůli tomu jestli to neni tím že nevím jak se má ověřit e-mail

  2. #2
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Ne, to by neměl být ten problém.
    Já si myslím, že nejjednodušší bude, když přeinstalujete Flash + promažete celou historii + cookie + cash pamět browseru (to by mělo vyřešit váš problém).

    Ověřit e-mail je jednoduché. Pokud vám nepřišel automaticky e-mail, tak v sekci můj profil (http://www.thesettlers-online.cz) si zažádejte o znovu zaslání ověřovacího e-malu. Jakmile vám přijde tento mail, tak klikněte na odkaz uvedený v e-mailu.

  3. #3
    Habrton
    Guest
    Nevím čím to je,ale zruba za 1-3 minut mne to celé spadne.
    Stále se musím dokola přihlašovat to je dost OTRAVNÉ.

    Co s tím ???

  4. #4
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Habrton View Post
    Nevím čím to je,ale zruba za 1-3 minut mne to celé spadne.
    Stále se musím dokola přihlašovat to je dost OTRAVNÉ.

    Co s tím ???
    Já si myslím, že nejjednodušší bude, když přeinstalujete Flash + promažete celou historii + cookie + cash pamět browseru (to by mělo vyřešit váš problém).

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.