Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: obyvatelstvo po údržbě

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví

    obyvatelstvo po údržbě

    mno..tak máme den po údržbě, pokud někdo tvrdil včera že to je na kafe tak už kafe stačit nebude, podle rady kahsiho na Globále jsem srovnala obyvatelstvo tím že jsem ho vymlátila, tedy k verbu cca 1500 jednotek, dnesk ráno k tomu přijdu a ejhle stav stejný co včera lidi mi zase naskočili, doly nemaj tím pádem opět pracovníky, to jako každý den jen tak ze srandy budu flákat 1500 lidí abych to další den dělala znovu ?

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Jo souhlasím, je to pěkná otrava, nechat umřít stovky R a B, abych pak po přihlášení měl zase víc fiktivních lidí než předtím, nemoci produkovat či udělat vojáky.

    achjo

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    u me to dnes rano udelalo kapek jiny efekt.. najednou me naskocilo cca +1K nezamestnanych..

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    tak jsem si zajela krejčíka zkušebně jsem z Hvězdy do Starosty nahodila cca 500 osadníků, asi za hodinu koukám a jsou tam jen 3 a to neverbuju říkala sjem si že to jen vymlátím a uvidím co to udělá zítra, no udělalo už dnes někam emigrovali

  5. #5
    Fiona's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Nevím, co tou údržbou spravili, ale asi nic. Když překousnu, že jsem musela utratit kvůli jejich chybě ušetřené drahokamy a suroviny na trhu, abych získala dostatek šlechtických rezidencí a srovnala limit populace na vyrovnaný 5610/5610, dnes ráno přijdu a ejhle, stav je zase blbě. 5612/5610

  6. #6

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Drahokamy za šlechtické rezidence? Bože do čeho si to duši dal....

  7. #7
    Fiona's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Hmm, nějakej "chytrák" ........

  8. #8

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Očividně ale "chytřejší", jak nějaká Fiona

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.