Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Ztracené dobrodružství

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví

    Ztracené dobrodružství

    Zdravím,
    chci se zeptat jestli mám problém jen já a nebo i někdo jiný. Po odpoledním updatu jsem začal dobrodružství "Překvapivý útok" a naběhla mi normálně první tabulka s informací o dobružství i nabídka kooperace a po odkliknutí na ok, mi zmizela. Ale neobjevilo se mi toto dobrodružství, v úkolovém deníku, ani nabídka na úkol který mám na obrazovce vpravo, ale zmizelo mi dobrodružství z hvězdy. Chci se zeptat jestli se s tím dá něco udělat. Díky předem Bufinos

  2. #2

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    No když se mně toto stalo před updatem, pomohl refresh.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Nepomáhá vůbec nic, i nalogovat do hry je problém s připojením 100/100Mbit. Nevím, ale začíná mě to trochu štvát. Co update tak nějaký problém

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    No tak až ráno se mi objevilo. Super díky za pomoc.

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Thumbs down Neotevřené (ztracené) dobrodružství

    Zdravím,
    dnes jsem chtěla hrát OSTROV PIRÁTŮ , klikla na ně a místo otevření hry se mi nejen, že neotevřelo, ale ztratilo i z nabídky her, restartovala jsem hru a nic???? (neobjevilo se mi Toto dobrodružství, v úkolovém deníku, Ani nabídka na úkol ktery MÁM na obrazovce vpravo a zmizelo z Hvězdy) Copak s tím jak řešit?
    Dík za případnou radu Alexandraka

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak nakonec se objevilo v knize úkolů, ale ne na ploše, tak jak dříve automaticky

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,
    před dvěmi dny se mi stalo něco podobného, začala jsem hrát dobrodružství Nový lov vajíček, dobrodružství se neotevřelo, zmizelo z nabídky a nebylo ani v knize úkolů. nevím, kde to dobrodružství získat a nemůžu teď dokončit celý úkol Ztracená vajíčka, nevíte někdo, co s tím, nebo jak ten úkol získat?

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Dneska odpoledne jsem otevřela hru a nebyl tam vůbec Velikonoční úkol. Nepomohlo ani restartování hry. Už mi chyběl jen dodělat poslední podúkol. Poradí někdo? Díky.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.