Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: Vylepšené silo - produkce

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví

    Vylepšené silo - produkce

    Ahoj. Nevím zdali je to přímo chyba a nebo moje nezkušenost, ale nezdá se mi produkce vylepšeného sila. V popisu se píše že dokáže doplňovat pole 3x rychleji. Ale mě přijde že to tak není. Mám vylepšené silo na úrovni 4 a mám na něm koš 2x produkce - produkce 8 sazenic za jeden cyklus. Hned vedle mám farmu na úrovni 4 a ta má produkci 4 (bez koše) na cyklus. Neberu v potaz časy, ale jde mi o to jak je to s tím 3x rychleji. Tak by to silo mělo dávat bez bonusu na lvl. 4 - 12 sazenic ne? ... ale mě dává jen 4 (bez bonusu). To je přece jako normální silo ... Tak kde je chyba? Někde mezi židlí a klávesnicí a nebo ve hře? ... Teď už se nedivím že silo na lvl. 4 nedokáže obsloužit 3 farmy na lvl. 4 (ale dle popisu by mělo).
    Předem díky za vysvětlení ... třeba je to hold moje chyba

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Cyklus vylepšeného sila je 3x kratší než u obyčejného, takže za stejný čas vyprodukuje 3x víc.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    vylepšené silo 3x rychleji než obyčejné silo doplnovat nedokáže,má sice 3x kratší čas produkce (vylepšené silo 4 min.,obyč silo 12 min),ale u toho vylepšeného se tam načítají častější cesty do skladu a na pole,které zaberou nějaký čas,tak s tím musí člověk počítat

  4. #4
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ano, když se započítá cesta, tak to není naprosto přesně 3x tolik. Ale cesty jsou v řádu deseti sekund, když je silo u skladiště.

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Cyklus vylepšeného sila je 3x kratší než u obyčejného, takže za stejný čas vyprodukuje 3x víc.
    ano ano jak pise KingRoj2012 to ze ma zakladni produkcni cas 3* kratsi neznamena ze za stejny cas vyprodukuje 3* tolik.. hold zatimco u obyc sil stacilo jit matematikou na 1 pole dam na stejny produkcni cas silo i farmu tu se to kapek komplikuje a chce to napocitavat uz spsie s excelem ci necim podobnym

    EDIT: samozrejme kdyz je zakladni farma/silo 12min+2*vzdalenost pole+2* vzdalenost sklad a toto silo je 4min +2*vzdalenost pole + 2*vzdalenost sklad kde (2*vzdalenost pole + 2*vzdalenost sklad )byva okolo pul minuty az minuty pak zakonite je daleko vice nachylne na vzdalenost a u vzdalenosti 1 min uz neni 3* silnejsi ale jen 2.4krat..
    Last edited by Reborn; 12.03.14 at 16:20.

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    jo je to tak, že vylepšené silo je asi jen 2,2-2,5 krát "rychlejší" než silo obyčejné. podle toho, jak daleko cestuje lenoch ze sila do skladu ( nevím co ve skladu dělá) a pak s tou sazenicí jde na pole.

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Všem díky za vysvětlení. Takže budu muset trochu přeorganizovat rozložení a pak to snad pojede jak má

  8. #8

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Doporučuji vylepšená sila prodat a nakoupit za ně obyč (dá se prodat i 1:4 - což tě vyjde skoro 2x líp než mít 1 super silo). Potom klasicky obyč sila - tam je krásně poměr 1:1 s vysokou efektivitou klidně hned od skladu S tím vylepšeným silem se to trochu "nepovedlo"

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    pro lidi,kteří na ostrově mají už velmi málo místa na stavění tohle není řešení,naopak ty vylepšené sila jim spoustu místa ušetří a o to jde,zboural jsem všechny obyč sila a postavil vylepšené a ušetřil tím hodně místa,které můžu využít jinak
    Last edited by KingRoj2012; 22.03.14 at 15:54.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.