Closed Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: upgrade budov

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    upgrade budov

    zdravim,
    niekedy na budove nie je vidno progress kolko % je hotovo, lebo je pred nou stromcek(taky ktory sa neda vytazit) alebo ju zakryva ina budova mohol by byt zobrazeny aspon po kliknuti na budovu(hodil by sa aj cas dokoncenia...)
    dalej je skoda, ze pri upgradovani budova nevyraba, ale to tak asi ma byt... teraz napr. budem pekaren upgradovat az 7dni a 7dni nebude dostatok chleba

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Z jakyho lvl upgradujes??? A cas dokonceni je prece v pravo nahore na seznamu staveb....Ale cas upgr. nikde neni...To by mohlo byt nekde,to souhlasim

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Coolcz View Post
    Z jakyho lvl upgradujes??? A cas dokonceni je prece v pravo nahore na seznamu staveb....Ale cas upgr. nikde neni...To by mohlo byt nekde,to souhlasim
    //upgrade z 4lvl -> 5lvl trva 7 dni...

    samozrejme z kontextu je jasne, ze som myslel cas dokoncenia upgradu("upgrade dokonceny za..."), cas dokoncenia stavby je zbytocne ukazovat/kalkulovat, kedze trva smiesne kratko

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Mně by k tomuhle tématu docela zajímalo, proč se upgraduje za prachy (pokud se na tom trvá, tak proč jsou doly tak směšně nevýhodný , kdyby byly aspoň trvale psotavený, ale postavit důl jen za 1400 mramoru (jen 1 surka z potřebných) je dražší, než těch 300 zlata, co z toho člověk vytluče)

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    ale tak můžeš doplnit za 75diamantů, který máš za 14 dní aktivního hraní, já mám důl na zlato v hodnotě 1800 zlaté rudy.

    btw: když na tu budovu klikneš tak vidíš za jak dlouho se dokončí, ne?

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    když už jsi v tom, tak není problém prodat rezidenci za 1600g a koupíš ji za 90 gemů (nebo tak nějak) + 1400 mramoru a dalších sarapatiček na důl, takže i s 1800 zlatem (a to nepočítám mincovny atp) se to pořád značně nevyplatí... proto mi příjde jako tah na vlastní bránu mít to v upgradech/mít tak vysoké nároky na zlato. Je to hloupé a z hlediska trhu a ekonomiky nevýhodné. (co se týká cen hráčů, tak o tom mluvit ani nebudu, ale 1600g rezidence zmizí za 15 minut)

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    47
    Monde
    Kouzelnictví
    Asi šlo vývojářům o to, že třebas na lvl 40 a dál až se topíš v desetitisících mramoru a tvrdých prken ti bude jedno jestli důl stojí 800 nebo 1500 mramoru a prken :-)

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.