Reply to Thread
Page 21 of 21 FirstFirst ... 11 19 20 21
Results 201 to 205 of 205

Thread: Často kladené otázky

  1. #201

    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Tábor je místo s nepřátelskými bojovníky, proti kterému musíš poslat generála s vojskem, abys ho "vymazal z povrchu zemského."

  2. #202

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Chci začít od začátku, jak to mám udělat?

  3. #203

    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Hra tě zpočátku vede sama, prvních pár levelů je vlastně tutorial. Jeď podle toho, nedělej to ale mechanicky, vždycky na to hoď nějakou úvahu

  4. #204

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Je někde komplet návod? Potřeboval bych zvětšit kapacitu skladiště... Nevím, jak to, že někdo prodává např. 500000 surovin moje kapacita je 19100ks. Díky

  5. #205

    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Komplet návod asi ne, určitě ne v češtině. Ale mě by třeba nebavilo, kdyby se mi vše strčilo pod nos. Skladiště: samozřejmě si můžeš koupit další, případně jsou i za odměnu v eventech. K už postaveným skladištím je třeba pečlivě vybírat polohu dalších skladišť - je nesmysl třeba, aby stály dvě hned vedle sebe - protože jednou postavené už se nedají na rozdíl od většiny jiných budov přestěhovat.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.