Reply to Thread
Page 19 of 21 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 LastLast
Results 181 to 190 of 205

Thread: Často kladené otázky

  1. #181

    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    úkol - vyberte lesníka borového dřeva z detailního stromového zobrazení borového dřeva....kde to najdu?

  2. #182

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Existuje ještě nějaký návod dobytí vlastního ostrova???

  3. #183
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví

  4. #184

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    díky

  5. #185

    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Nemohu se hnout v lvl 4 z místa. Už jsem vyzkoušel naprosto vše a úkol zdokonalování výrobních řetězců výroby prken z borového dřeva ne a ne ukončit. Nemohl by mi prosím někdo poradit.

  6. #186

    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Prosím o radu. Jak zničit tábor divoké Mařeny?Je to můj poslední tábor na ostrově a nevím si s tím rady.Psi jsem už zabil, ale nevím jak a v jakém složení posílat generály, abych Mařenu porazil? Moc děkuji za pomoc.

  7. #187

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    53
    Monde
    Kouzelnictví

  8. #188

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    53
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by T-Dew_Cz View Post
    Nemohu se hnout v lvl 4 z místa. Už jsem vyzkoušel naprosto vše a úkol zdokonalování výrobních řetězců výroby prken z borového dřeva ne a ne ukončit. Nemohl by mi prosím někdo poradit.
    Pokud mas jiz pristup na chat, poloz dotaz do napovedy. Jinak sem napis, co je obsahem ukolu.

  9. #189

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Nezáleží kdy geolog skončí, důležitý je čas vyslání, tj. aby ten lom/důl padl těsně před tím než ho vyšleš

  10. #190

    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám problém pohnout se z úrovně 10, poslední úkol který mi nejde splnit (podle mě se navzájem vylučuje) je úkol: Důležité borové dřevo
    Neporadíte jak na to??

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.