Reply to Thread
Page 14 of 21 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast
Results 131 to 140 of 205

Thread: Často kladené otázky

  1. #131
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Prejmenovať nick nejde.
    Podpora to dokáže.

    Obrat sa na technicku podporu, BB_Kashiho, ...
    Kahsi není technická podpora.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  2. #132
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Malé doplnění - jméno se nemění jen tak, na žádost, protože to může způsobit problémy v cechu. Jenom, když je velmi dobrý důvod.

  3. #133

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Malé doplnění - jméno se nemění jen tak, na žádost, protože to může způsobit problémy v cechu. Jenom, když je velmi dobrý důvod.
    ahoj. když už jsme u toho, tak ze zvědavosti: dá se změnit avatar?

  4. #134
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ten určitě ne, ani kdyby byl velký důvod, protože to prostě nejde.

  5. #135

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Poraďte prosím . Jak si mám přejmenovat nick ?? Děkuji

  6. #136

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,jsem úplná začátečnice a moc bych chtěla poprosit o radu,snad se někdo slituje a poradí mě. Mám dokončit úkol Zdokonalování výrob. řetězců,poslední co nemám splněno je úkol,kde mám vyrobit 360 jednotek produktu Prken z borového dřeva za 12 hod.,jenže problém je v tom,že ve skladě už mám 500 ks prken a víc se mi do něj nevejde,nejde mi zvětšit sklad dokud nesplním úkol. Nevím si rady,nevím jestli jsem svoji prosbu napsala srozumitelně,jestli to někdo pochopí v čem potřebuji poradit.Doufám,že snad ano a že mi někdo poradí,Moc děkuji předem za rady ahoj

  7. #137

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by HONZINEK View Post
    Ahoj,jsem úplná začátečnice a moc bych chtěla poprosit o radu,snad se někdo slituje a poradí mě. Mám dokončit úkol Zdokonalování výrob. řetězců,poslední co nemám splněno je úkol,kde mám vyrobit 360 jednotek produktu Prken z borového dřeva za 12 hod.,jenže problém je v tom,že ve skladě už mám 500 ks prken a víc se mi do něj nevejde,nejde mi zvětšit sklad dokud nesplním úkol. Nevím si rady,nevím jestli jsem svoji prosbu napsala srozumitelně,jestli to někdo pochopí v čem potřebuji poradit.Doufám,že snad ano a že mi někdo poradí,Moc děkuji předem za rady ahoj
    Prkna můžeš například prodat na trhu, nebo je použít, čímž si uvolníš sklad.

  8. #138

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    tam nemás vyrobit, ale potrebujes mat prudukciu borového dreva +360/12h. dosiahnes to bud zastaveným vyrobneho tetazca, ktorý spotrebuje borove drevo ( uhliri, luky, pili na borove drevo ), nahodením bonusov (tanierov ryb, sendvicov, košov teti irmi) na drevorubcov alebo postavis vice drevorubcou. najlepsie je skombinovat prvu a druhu moťnost.

  9. #139
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Kčertu neučte je zastavovat... pak s tím akorát zavazí na nápovědě protože to nejde vždycky...
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  10. #140

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    PRO EKOTERORISTU.....
    No víš já jsem na úplném začátku,mám jen 3x lesníka bor.lesa,3x dřevorubce bor.lesa a 2x pilu na bor.lesa,měla jsem i postavenou hospodu,ale tu jsem si omylem zbourala a teď mi na nové postavení chybí materiál. No ptám se asi jako úplnej trouba,ale zřejmě jsem něco na začátku asi zkazila. Ukazuje mi to prostě,že mám sklad plný,chtěla jsem sklad zvětšit pomocí diamantů těch pár mám,ale jelikož nemám splněný ten úkol,který jsem minule popisovala,tak nemohu diamanty použít,prostě jsem asi trouba,ale nevím si rady. Netuším jak bych měla prodat svoje prkna,aby mi ubyly ze skladu,jsem teprve ve čtvrté úrovni. Myslím si,že už jsem asi tuhle hru zblbla tak,že nejde nijak pokračovat dál...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.