Reply to Thread
Page 5 of 21 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 41 to 50 of 205

Thread: Často kladené otázky

  1. #41
    SipkovejRuza
    Guest
    šipka pod hvězdou - skryje/zobrazí panel
    nevidíš vůbec chat ... ani jeho záložky?

    reload
    --------
    máš dostatečné rozlišení na zobrazení? nemáš okno prohlížeče mimo obrazovku?
    poklepej na modrý titulek okna prohlížeče

  2. #42

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Lobodice 209 Tovačov
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Naleziště mramoru se mi zhroutilo 2 minuty před tím než geolog skončil ale nenašel ho. Dneska se mi uhelný důl zhroutil 10 minut před koncem hledání a geolog ho našel. Proto chci vědět jakej je ten minimální čas po který musí být důl zhroucený.

  3. #43

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    ??

  4. #44

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Podle mě na čase nezáleží, jen nesmíš překročit limit v počtu nalezišť. Tuším, že nalezišť kamene je max. 8, mědi 6, Mramoru 3 atd. Geolog poté hlásí, že už máš ložisek dost. Další najde, až nějaký vyčerpáš. Teď to je snad jasný.

  5. #45

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Paik_Settler View Post
    Podle mě na čase nezáleží, jen nesmíš překročit limit v počtu nalezišť. Tuším, že nalezišť kamene je max. 8, mědi 6, Mramoru 3 atd. Geolog poté hlásí, že už máš ložisek dost. Další najde, až nějaký vyčerpáš. Teď to je snad jasný.
    trochu se pleteš v tom mramoru,je jich daleko víc, stačí kouknout na mapu nalezišť

  6. #46
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Minda83 View Post
    Naleziště mramoru se mi zhroutilo 2 minuty před tím než geolog skončil ale nenašel ho. Dneska se mi uhelný důl zhroutil 10 minut před koncem hledání a geolog ho našel. Proto chci vědět jakej je ten minimální čas po který musí být důl zhroucený.
    nějaký čas to určitě potřebuje --- tak ber těch deset minut jako minimum ... kámen a měď neřeším, to je pár minut na otočku
    na tohle ti přesně odpoví asi jen vývojář nebo někdo z týmu BB/MOD, jak je to parametry ... hráči to budou mít jen dle vlastních pokusů a pozorování ... a s lagy serveru to může být zkreslené

    příměr k jiným akcím: někdy se ti bonus objeví hned, někdy za 30 vteřin, nekdy až po refresh, to samé s odchodem nebo úkolem

  7. #47

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by zden56 View Post
    Hra dále nejede.Sklad nejde navýšit a kupec mi nic nechce prodat i když mám dostatek koupených diamantů.Sklad svítí šedě.
    Mám tento problém také, zná na něj někdo odpověď?

  8. #48
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Tom_cz_ View Post
    Mám tento problém také, zná na něj někdo odpověď?
    pak máte asi úkol něco určitého od kupce nakoupit ...
    nebo se sekla hra ... refresh

  9. #49

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím! Jak začít dobrodružství s piráty?

  10. #50

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Mam dotaz na Pruzkumnika hledajiciho dobrodruzstvi ... v Navody, rady a taktika je sice nejakej obrazek, ktery rika, ze pruzkumnik ma 75% sanci na nalezeni 3 casti mapy u kratkodobeho hledani pokladu, coz ale asi jiz neni pravda. Osobne mi pruzkumnik nedonesl nejakou adve jiz 3 - 4 tydny (coz si presne samozrejme nepamatuji), ale rozhodne nejsem sam, kdo jiz hoooodne dlouho ceka na nejakou adve. Zmenilo se neco?
    Protoze jestli dobre pocitam, tak samozrejme nechci zachazet do statistiky, ale ciste logicky mi vychazi 25 % sance, ze nalezne adve, coz ciste teoreticky je 1x adve za 4 dny ... to samozrejme neni podle pravdepodobnosti, ale rozhone se musim divit, protoze, kdyz mi pruzkumnik nedonese dobrodruzstvi 30 dni, tak je asi neco spatne ... a nejsem v cechu sam. Kolem vanoc nosil pruzkumnik dobrodruzstvi cca 1x za tyden az 10 dni (coz odpovida tabulce).
    Mohu poprosit vysvetlit, co se zmenilo? Predem dekuji Sanroh

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.