Reply to Thread
Page 4 of 21 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 31 to 40 of 205

Thread: Často kladené otázky

  1. #31

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Minda83 View Post
    Jakou dobu musí být naleziště prázdné aby mi ho geolog znovu našel?
    na case nezalezi ale podle toho kolik mas moznosti nalezist tak takova je pravdepodobnost ze ho najde znova na stejnem miste nalezenych nalezist mas omezene mnozstvi najednou ;-)

  2. #32

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, hledá geolog naleziště i v ostatních sektorech automaticky nebo tam musím přesunout hospodu? Sektorů mam víc ale hledá pořád jen v domácím...

  3. #33

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Hledá všude, kde máš sklad.

  4. #34

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Lobodice 209 Tovačov
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud na čase nezáleží, tak jak je možný, že se jsem vyslal geologa kterej skončil něco málo přes 2 minuty poté co se mramorový lom vyčerpal a nenašel ho?

  5. #35

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    ako mam vyrobit dostatok rodin pocestnych aby som ziskal 5 osadnikov a dalej spravil ulohu pouzit tieto rodiny ? dik

  6. #36
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    K4N3: Otevři si zásobárnu, záložka zdroje. Tam máš rodinu pocestného (za 125 chleba vyrobí 5 osadníků), tak je dej vyrobit. Až se vyrobí, najdeš je ve hvězdě (nabídce) a z té je pak přetáhneš na dům starosty. Hotovo.

    Mimda83: Mám za to, že by ten důl měl být zbořený, jinak ti ho geolog nenajde. Zbořil jsi ho před tím než skončil s hledáním?
    Last edited by Thespia; 05.02.13 at 20:19.

  7. #37

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    dik ale ja to tam akosi nemam
    Quote Originally Posted by Thespia View Post
    K4N3: Otevři si zásobárnu, záložka zdroje. Tam máš rodinu pocestného (za 125 chleba vyrobí 5 osadníků), tak je dej vyrobit. Až se vyrobí, najdeš je ve hvězdě (nabídce) a z té je pak přetáhneš na dům starosty. Hotovo.

    Mimda83: Mám za to, že by ten důl měl být zbořený, jinak ti ho geolog nenajde. Zbořil jsi ho před tím než skončil s hledáním?

  8. #38
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    Tohle tam nemáš (to označené červeně)? I když na to nemáš lvl, tak to tam myslím vidět je, jen je to zašedlé, takže to tam být musí a lvl na to podle mě máš, když na to máš nějaký úkol.

  9. #39
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Velmi pěkné Thespio . Myslím, že teď už to pochopí.

  10. #40

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Prosím Vás zmizel mi panel s přáteli, psaním do chatu atd. Jak ho mám vrátit zpět? Děkuji

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.