Reply to Thread
Page 15 of 21 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast
Results 141 to 150 of 205

Thread: Často kladené otázky

  1. #141

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by HONZINEK View Post
    PRO EKOTERORISTU.....
    No víš já jsem na úplném začátku,mám jen 3x lesníka bor.lesa,3x dřevorubce bor.lesa a 2x pilu na bor.lesa,měla jsem i postavenou hospodu,ale tu jsem si omylem zbourala a teď mi na nové postavení chybí materiál. No ptám se asi jako úplnej trouba,ale zřejmě jsem něco na začátku asi zkazila. Ukazuje mi to prostě,že mám sklad plný,chtěla jsem sklad zvětšit pomocí diamantů těch pár mám,ale jelikož nemám splněný ten úkol,který jsem minule popisovala,tak nemohu diamanty použít,prostě jsem asi trouba,ale nevím si rady. Netuším jak bych měla prodat svoje prkna,aby mi ubyly ze skladu,jsem teprve ve čtvrté úrovni. Myslím si,že už jsem asi tuhle hru zblbla tak,že nejde nijak pokračovat dál...
    ahoj, jestli jsi teprve začala, určitě bych doporučoval (pokud jsi to ještě neudělala) projít si tutorial (na domácí stránce v nabídce tuším sekce média) případně si pročíst FAQ (v sekci nápověda/podpora), tam se dozvíš spoustu užitečných věcí. jestli jsi teprve na levelu 4 a máš pocit, že jsi začala špatně, není problém začít znovu a poučit se z chyb. ještě jsi do hry neinvestovala ani moc času a nejspíš ani žádné peníze. konkrétně na tvůj dotaz ohledně prodeje: ve hře klikni dole na obrázek váhy (obchodní kancelář), objeví se tabulka, klikni na prodej a umístit nabídku .. v seznamu si najdi borové dřevo, zadej počet a pak si vyber, za co ho chceš směnit, pak už stačí jen potvrdit a nabídka je na trhu, v tom okamžiku máš sklad prázdný. pokud se dřevo prodá, dostaneš místo něho něco jiného, co sis vybrala, pokud ne, po 6 hodinách se vrátí do zpátky do skladu jako neprodané. držím palce.

  2. #142

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    [QUOTE=Ekoterorista;15081]ahoj, jestli jsi teprve začala, určitě bych doporučoval (pokud jsi to ještě neudělala) projít si tutorial (na domácí stránce v nabídce tuším sekce média) případně si pročíst FAQ.......

    Díky,už jsem se trošku "rozjela".prostě jsem postavila další dřevorubce a lesníky a naskočilo mi úkol dokončen,po pravdě ani sama nevím jak,ale to neva,hlavně,že jedu dál,jsem už v 15.úrovni,není to sice moc,ale pomalu jedu....jen teď si trochu nevím rady....mám úkol...Přidejte populaci z nabídky do svých zásob.....ale nějak vůbec nevím jak to provést?.

  3. #143

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    hoj, pokud si dobre patauji, tak by to mnelo bytjedno z tochto tohle... U kupce se ma kupit vv založce černý trh rodinka cizich osadniku za 95 dia. tich budes mat v hviezde v zalozce zdroje s kade ich vyberies a pouzijes ich na dum staroty a prida ta ti +10 osadnikov. dia sa ti maju vratit po splneni ukolu.

    nebo v zasobarne, vyrobis par osadnikov a tych pak posles na dum starosti

  4. #144

    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Vie mi niekto poradit ako mam porazit Divokou Mařenu vudce posledniho a nejtezsiho z taboru banditu?Jeji zivot je 60000 a mne se zatim nedaři ji porazit.mam uroven 32 a moji najlepsi vojaci maji zivot 90 čili i kdyz jich vyrobim 200 je to pořad jenom 18000.Poradte mi prosim

  5. #145
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    tsostrov.jdem.cz
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  6. #146

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Cawes, když zruším hlavní tábor v oblasti a tím vlastně i zbylé podružné na které jsem neůtočil které ještš stály, dostanu za ně expy a suroviny ??

  7. #147
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Happy_Burak View Post
    Cawes, když zruším hlavní tábor v oblasti a tím vlastně i zbylé podružné na které jsem neůtočil které ještš stály, dostanu za ně expy a suroviny ??
    Expy ano, ty se obecne davaji za znicene jednotky a pokud zabijes vudce v sektoru, tak si "zabil" i dane jednotky. Tenhle princip se uplatnuje vsude.
    Suroviny ne, protoze suroviny nejsou vazany na jednotky ale na jednotlive tabory. Navic suroviny jakozto odmena za zniceni tabora jsou znacne mensi nez suroviny ztracene za padle vojaky.
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  8. #148

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Super, dík moc >;o)

  9. #149

    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, není někde k dispozici něco jako "kurzovní lístek" pro obchodování? Potřebuju např. 100 prken z tvrdého dřeva a chci udělat nabídku výměny za chleba. Tak bych potřeboval nějaké vodítko "obvyklé hodnoty" třeba v mincích. Je mi jasné, že kolik za kolik nabídnu je na mě, ale nabízet za 100 tvrdých prken 100 chlebů je asi blbost, tak bych se potřeboval nějak dopídit k tomu, že např. 1 prkno má obvykle hodnotu třeba 0,1 mince a 1 chleba 0,03mince, abych si udělal představu co za co chtít.

  10. #150
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by hodnypejsek View Post
    Ahoj, není někde k dispozici něco jako "kurzovní lístek" pro obchodování? Potřebuju např. 100 prken z tvrdého dřeva a chci udělat nabídku výměny za chleba. Tak bych potřeboval nějaké vodítko "obvyklé hodnoty" třeba v mincích. Je mi jasné, že kolik za kolik nabídnu je na mě, ale nabízet za 100 tvrdých prken 100 chlebů je asi blbost, tak bych se potřeboval nějak dopídit k tomu, že např. 1 prkno má obvykle hodnotu třeba 0,1 mince a 1 chleba 0,03mince, abych si udělal představu co za co chtít.
    Není.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.