Reply to Thread
Page 9 of 21 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast
Results 81 to 90 of 205

Thread: Často kladené otázky

  1. #81

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Este doplnim Casiopeu -
    Ak pojedes sama dobrodruzstvi urcene pre 2, dostanes len jednu odmenu. Duha odmena prepadne, preto je dobre minimalne predat to LS.

  2. #82

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    jak ziskam zlaťaky sekl sem se v 8 urovni u ukolu nové uzemí . muj pruskumnik proskoumal všchny okolni oblasti jednu dobyl a musi dobít ještě jednu a jsou na nich banditi tak co ted nehnu se kurva z mista co mam udělat? :OOOO

  3. #83

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    silo

    BB_Kashi potrebuju poradit chtel sem si koupit sve prvni silo za cech mince ale me to napsalo ze mam maximalni pocet. Tak se te chci zeptat jestli se to da koupit nak jinak.
    Last edited by patrikcath; 27.09.13 at 20:42.

  4. #84
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Za cechovní mince se dá koupit jenom jedno. Jinak za diamanty.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  5. #85

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Rád bych se zeptal, v kolik hodin se aktivuje druhé denní hledání předmětů kolekce. Je to v pevně daný čas, nebo se to odvíjí od času dokončení prvního hledání? A co když první hledání nedokončím, protože nějaký předmět nenajdu?

  6. #86

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Podle mý zkušenosti se to aktivuje v 16:00. Zatím dvakrát ve stejnej čas. Když nedokončíš, nic se neděje, zase začínáš znova, jakmile se to obnoví. Ještě poznamenám, že mě se ty předměty neobjevujou všechny najednou. Objeví se třeba půlka a pak postupně sem tam nějakej další.

  7. #87

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Třeba dnes jsem první sadu dokončil dopoledne a druhá se mi aktivovala až teď po půl deváté večer. Zatím se mi vždy objevily všechny předměty najednou, ale nevím jak je to s tím časem aktivace

  8. #88

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Aha, tak promiň, jestli jsem tě mystifikoval. Mám asi jinou zkušenost :-).

  9. #89
    Kanimo's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak a jak je to tedy s těmi předměty, někdo tvrdí že je má 3x za den (já obvykle 2x), nevím zda to má nějaký časovač? Nebo jak to je? Proč je to jako úkol, když když senesplní stejně předměty zůstanou a za všechny není žádná odměna = jak to tedy je? je zde někdo, kdo to ví opravdu?

  10. #90
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, předměty se obnovuje za 8-10 hodin. Dále ten úkol je jenom jako ukazatel, na pomoc, kolik jich je na ostrově.

    BB_Kahsi

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.