Reply to Thread
Page 8 of 21 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 71 to 80 of 205

Thread: Často kladené otázky

  1. #71

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    19
    Monde
    Kouzelnictví
    jak se posílají 2 útočné vlny? Když naráz vyšlu dva generály, budou oba útočit na jeden tábor zároveň? Stalo se mi že banditi se okamžitě uzdravili a zrušili oba generály, jak na to?

  2. #72
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by zdenka1111 View Post
    jak se posílají 2 útočné vlny? Když naráz vyšlu dva generály, budou oba útočit na jeden tábor zároveň? Stalo se mi že banditi se okamžitě uzdravili a zrušili oba generály, jak na to?
    Někdy znamenají dvě vlny, že vyšlete jednoho generála a až dobojuje, tak vyšlete druhého. Ale někdy to znamená, že vyšlete naráz generály. Ale jednotky obou generálů se nezčítají!

  3. #73

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Chtěl bych poradit, v devátém sektoru jsem si postavil skladiště, ale pak jsem se rozhodl, že ho zbourám. Píše mi to, že sektor byl ztracen a tím pádem mi nejde ta budova zničit. Co bych měl udělat ?

  4. #74

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    V každém sektoru musí být alespoň jeden sklad. Postavením novýho skladu se to vyřeší. Nebo sklad nejde znova postavit?

  5. #75

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Já tam ten sklad v tom sektoru nechci vůbec, takže když říkáš, že v každém musí být aspoň jeden, tak s tím už asi nic nenadělám...

  6. #76

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    ahojky kde najdu voucher?

  7. #77
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    diana jaký voucher máš na mysli? vouchery z narozeninové akce již nejsou, neboť akce již skončila.. jinak vouchery z této akce najdeš na http://forum.thesettlersonline.cz/th...C3%AD-vouchery, ale jestli ještě platí, to nevim..

  8. #78

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    jak dosáhnu optimální produkce borového dřeva?

  9. #79

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    - Mohl by mi někdo prosím polopaticky objasnit jak probíhá nákup a prodej LS?
    - Když hraji sama dobrodružství pro dva hráče, dostanu odměnu jen jednu?
    - Kde seženu Magický fazolový stonek a nebo magické fazole?

    Děkuji.

  10. #80

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    LS koupíš obvykle od prodávájícího ve Výměně - každá adv má svou cenu LS, proto doporučuji se nejdříve informovat kolik LS na danou adv stojí, tím že koupíš LS máš pouze jedinou povinnost přijet nejlépe do 30 minut na mapu a dát útok s min. armádou což je obvykle 1-5 rekrutů nebo 1-5 kavalerie podle typu nepřátel a tím to pro tebe končí, náklady spojené s odjetím celé mapy plně nese ten kdo LS prodává, při nákupu LS se informuj než koupíš jak je prodávájící daleko a kdy bude končit aby jsi případně nečekala blokovaná pro přijetí dalšího pozvání třeba dva dny :-)

    prodej je to stejné pouze opačně - pokud pojede adv pro více hráčů a rozhodneš se prodat LS nabídneš ho ve Výměně případně přátelům ze svého seznamu o kterých víš že LS kupují - kupujcíí přijede s minime armády a nejlé do 30 minut max dá kill, LS je dobré prodávat před posledním útokem tak aby kupující strana pokud nebylo domluveno jinak, zbytečně nečekala než ty odjedeš třeba ještě půl mapy nebo dokonce celou

    fazole - lze získat pouze z pohádkových adventur, případně nákupem na trhu, pohídkové adventury jsou přístupné pouze od určutého levelu, ale hráči s nižším levem mohou být pozvání

    stonky - nejdříve je třeba postavit Pohádkový hrad, vylepšit ho na level 5 a teprve potom v něm jdou pěstovat stonky, stonky ale můžeš pěstovat až od levelu 50 pokud se nepletu, hrad lze postavit dřív

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.