Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: Dotaz

  1. #1

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    Dotaz

    Zdravím,mám dotaz jak mám navýšit své doly?Děkuji za odpověď.

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, jaký to je přesně dotaz- jak jich udělat víc, nebo jak je vylepšit?
    Víc- poslat průzkumníka znovu. Pokud už je jich maximum, tak prozkoumat a zabrat nové sektory, jsou tam další místa, kde jde postavit důl.
    Vylepšit- Kliknout na důl, a je tam možnost ho vylepšit za kladívka. Tak na to kliknout.

    BB_kahsi

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    33
    Monde
    Kouzelnictví
    pripadne doplnit. kupec - naleziste - kupit za diamanty niektore z doplneni. pripadne sa da nieco kupit na trhu, robit dobrodruzstva kde obcas padne doplnenie zlata alebo univerzalne doplnenie

  4. #4

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    a nebo objevit gelogem s knizkama vetsi lozisko

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím mam dotaz měl jsem poslední stavební povolení připojil jsem se a naskočilo -4 budovy co s tím

  6. #6
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    posbirat fotbalove mice jako sberatelske predmety na svem ostrove

  7. #7

    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky mam dotaz fotbalove dobrodruzstvi, kdy budu moc sklizet taky boty a kopacky?Od 14.7.kdy jsem fotbalove dobrodruzstvi zacala, hrat driv jsem ho nemela,jsem posbirala 10 bot a 8 kopacek.Stale nakupuji na trhu.

  8. #8
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, pořádně nerozumím dotazu. Sbírat boty a kopačky jde od začátku události, plus je nosí průzkumníci a padají za odměnu v dobrodružství.

  9. #9

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Ahoj, pořádně nerozumím dotazu. Sbírat boty a kopačky jde od začátku události, plus je nosí průzkumníci a padají za odměnu v dobrodružství.
    upreseni
    boty lze najit na ostrove jako kolekcni predmet, kopacky ne
    kopacky muze donest pruzkumnik, boty ne
    oboji muze padnout z adventury

  10. #10

    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    zdravim chtel jsem se zeptat zda se neplanuje vylepseni vojaku,treba z rekrutu na rytire treba z nizsim zivotem asi 75, a podobne,nektera dobrodruzstvi jsou sice pekna ale kvuly sile vojaku preci nebudu muset kupovat jen lepsiho generala ktery bude mit treba 250 vojaku, ptam se pac jsou lidi co nemaj dost penez na to aby si neustale kupovaly drahokami ,a jednou za tyden co dostanou je tak akorat na doplneni zlateho dolu a maximalne uhli .diky za odpoved

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.