Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Thread: [bug] Rozbitý font po údržbě 12-02-2014

  1. #1
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví

    Angry [bug] Rozbitý font po údržbě 12-02-2014

    Po údržbě 12-02-2014 se patně se zobrazují národní znaky. Postižen je chat, kniha úkolů, tooltipy v nabídce atd. Jedná se o znaky š, ř, ž, í.Podrobnosti viz screen.

    Last edited by Ravise; 12.02.14 at 20:25. Reason: break před obrázkem. To by vás taky mohlo napadnout samotné :((
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  2. #2
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    njn asi se máme začít bavit po anglicku bo latinsky bo německy. Což je zároveň zakázané čili asi se nemáme bavit :-) Njn testy k prdu
    Last edited by Zergous; 12.02.14 at 23:55.

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    A ticho po pěšině .......

  4. #4
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Inkotronka View Post
    A ticho po pěšině .......
    Ahoj, samozřejmě o tomto problému víme. Až bude víc info, kdy to bude opraveno, tak vám dám vědět.

    BB_Kahsi

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Nelze se dostat do hry. Po klepnutí na ikonu hrát se mi objeví bílá obrazovka a nic :-(

  6. #6
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Ano, to opravdu patří pod rozbitý font hry.
    E: Konečně se mi podařilo přihlásit (mimochodem mi to dost laguje, ale netuším, kde je chyba), a pořád rozbité. Jak daleko je asi oprava?
    Last edited by Ravise; 19.02.14 at 20:29.

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jsme se přehoupli do třetího měsíce s rozbitým fontem a oprava stále nikde. Přemýšlím, jestli to vývojáři nedělají schválně a nebylo by lepší je rovnou zažalovat za hanobení českého jazyka!

  8. #8

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    tři měsíce? pohoda. 5 měsíců čekám na odstranění "cizího" generála ze svého ostrova, podpora už ani neodepisuje. zavazí, hnout s ním nejde a mí generálové se vrací do hvězdy, poněvadž je tam ten cizinec..... třeba se za několik let dočkám, až prográmator zmáčkne klávesu delete.

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Za pár dnů to bude přesně 8 měsíců, co nám zmršili jazyk a náprava stále nikde. Vyserte se drazí vývojáři na nekonečné přidávání dalších a dalších kravin do hry a koukejte se raději zaměřit na to, aby fungovalo správně to, co už ve hře je!!!
    Jdu se porozhlédnout po jiné hře (do TSO se momentálně nedá přihlásit) a vy doufejte, že bude stejně prolezlá chybama jako TSO a vrátím se zase zpátky k chybám, které už znám a zvyknul jsem si s nima žít.

  10. #10

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    na ten font jsem si už zvykla, zvykneš si na skoro všechno, spíš mě teda krajně leze na nervy to neustálé posouvání chatu, pokud s někým vedu debatu je to na nervy to pořád posouvat, přitom snad skoro co týden se avizuje jak to bude opravováno a nic, chyba vznikla v době, kdy BB na chat přidalo tu barevnou pitomost / současně s tím tehdy tuším rozhasili i ten českej font bylo to v rámci jedné údržby/, procento lidí kteří ji využívá je podle mě minimální možná že kdyby to odstranili problém by byl vyřešen

    Edit: stejně si nějak nemůžu pomoct a začínám je podezírat že to tam ti experti obchází gumovou palicí, stejně jako kdysi náš technik EC1025 a EC1027 a vždycky si u toho pobroukával, jooo ruský stroje ty lítaj i na měsíc D
    Last edited by Casiopea; 16.10.14 at 05:01.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.