Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 16 of 16

Thread: Neschopna podpora?

  1. #11

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    52
    Monde
    Kouzelnictví
    BB_Kahsi,mam jeste funkcni ucet na polskem,takze ti dostavaji tedy nasypano opravdu kralovsky,takze ta informace o 1000 zuly,1000 exo drevu a 4 cukrovich je pravdiva,dostal jsem to tam postou.Jak jsem psal vysse,ted 29.1.,odmena na polskem,1 pytel duhy,stadionova svacinka,3-denni premium a dalsi bonusy dostali k HH,meli ji ten den.

  2. #12

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Kahsi ne ze bych polsky nejak zvlast umel ale kdyz to ctu tak se tomu da rozumet ale o tom ze to maji jako kompenzaci za neco tam neni ani carka pokud se dobre koukam... z toho duvodu kdyz na to pak nekdo kouka se to muze zdat jako ze dostavaji neco navic o proti ostatnim

  3. #13
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Conan View Post
    Dekuji moudrym troolum za ,,vyjadreni podpory,,pokud jim nevadi,ze jine servery hraji plnou hru a my jen podivnou demoverzi,tak je to asi v poradku.Jinak tech 1K zuly a 1K exodreva rozdavaji kazde Vanoce vsem,my jsme to minuly rok taky dostali,nakoplo to cely server,to vam dosvedci vsichni hraci,co tu v te dobe hrali,ja jsem nemel moc surek na vymenu,ale koupil jsem kolem 30K zuly a 50 k exodreva za opravdu smesnou cenu,cca 1K zuly po 500 tvrdych prknech.znam par borcu,co si tenkrat zakoupily 100K zuly.Skoda,ze letos podpora asi pozapomela!?
    Minulý rok přišlo na všechny servery 1000 žuly a dřeva. Tento rok přišel na všechny servery kalendář, kde bylo mimo jiné fazole, mince, 1 budova, Zlatá věž + dárky na Vánoce, nový rok, znovu stejné pro všechny.

  4. #14
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Conan View Post
    BB_Kahsi,mam jeste funkcni ucet na polskem,takze ti dostavaji tedy nasypano opravdu kralovsky,takze ta informace o 1000 zuly,1000 exo drevu a 4 cukrovich je pravdiva,dostal jsem to tam postou.Jak jsem psal vysse,ted 29.1.,odmena na polskem,1 pytel duhy,stadionova svacinka,3-denni premium a dalsi bonusy dostali k HH,meli ji ten den.
    Kdyby se tam posílalo něco takovém tak by o tom věděl Xaar, který to posílá. Neví o tom nic, právě mi potvrdil že na 100% se tento rok neposílal takový dárek. Stejně jak archív na webu mlčí a Facebook mlčí. Jediná možnost, co mě napadá - pokud jste tam měl tam účet, ale rok se nepřihlásil, tak přišlo všechno za poslední rok, včetně dárků z minulých Vánoc.

    A k 29.1.- jak jsem psal, měli tam technické problémy při změnách pošty. Je to jediný server, kde bylo něco takového posláno. Takže to není tak, že byl všechny servery poslali 29.1. dárek kromě Českého. Přesně naopak- žádný, kromě Polského.

    BB_Kahsi

  5. #15

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    neni toto kapek bezpredmetne? odmeny za nic nijak neposunou hru spise ji zkazi a devaluuji usili hracu

  6. #16
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Oddeleny ekonomiky, nemoznost prevodu mezi servery a vubec politika davani neceho zadarmo rika, ze i kdyby cz server nedostal ani borovy prkno porad by tu byl. Odmena je jen tak dobra, jak velke prekazky si k ni musel prekonat.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.