Closed Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Bandité ve výslužbě

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví

    Bandité ve výslužbě

    Zdravím.

    Ve druhé části tohoto úkolu se píše, že mám vyrobit tolik vysloužilých banditů, abych získal 25 osadníků.
    Jestliže ale tyto osadníky vyrobím například nadvakrát, tak se úkol nesplní. Ještě to zkusím vyrobit najednou, ale myslím, že pokud nikde není uvedeno, že to musí být naráz, tak toto chování úkolu lze považovat za bug, protože 25 osadníků jsem z toho získal, i když to bylo na několikrát (nepřičetla se ani část úkolu).

    Ještě bych měl asi poznamenat, že dokončení výroby osadníků proběhlo v offline, i když i to by nemělo mít vliv na splnění úkolu.

    Díky, Mongus.

  2. #2
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Mongus View Post
    že mám vyrobit tolik vysloužilých banditů, abych získal 25 osadníků.
    Kdyby ses řídil tím, co po tobě chtějí, tak tohle nikdy nemůžeš napsat.
    Čtení, základní dovednost nutná ke splnění úkolů.
    Last edited by Nexal; 11.12.12 at 10:08.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Díky za reakci, i když tvoje reakce byla z mého pohledu urážlivá a navíc nebyla vůbec k věci.

    Musím se tedy opravit, přesné znění druhé části úkolu je "vyrobte dostatek vysloužilých banditů, abyste získali 25 osadníků". Moje předchozí formulace nebyla přesná, za což se omlouvám, nicméně i v této přesné formulaci nikde nevidím, že bych je musel vyrobit naráz, jen, že jich mám mít ve finále 25.

    Pro mne není problém si je vyrobit znovu všechny naráz, nicméně jsem chtěl pouze pomoci a poukázat na možný bug/chybu v překladu/srozumitelnost, či co já vím, jak jinak se to dá ještě vyložit. Už se nedivím, že se některé "bugy" (říkej tomu jak chceš, viz předchozí věta) ve hře vyskytují dlouhou dobu, a že je chat zaspamovaný otázkami ohledně úkolů, protože si spousta lidí rozmyslí, jestli si bude číst takové odpovědi, jakou jsem dostal já... A ano, i já si propříště rozmyslím, jestli na něco poukázat, nebo počkám, až bude mít někdo stabilnější nervy na takovéto rádoby chytrolíny.

    Nika: Je lepší se zeptat a být hloupý pět minut, než se nezeptat vůbec a být hloupý celý život.

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Nechapu, proc se rozcilujes.. Nexal jen nazval veci pravymi jmeny. Opravdu je potreba si zadani ukolu nejdrive poradne precist a to vim z vlastni zkusenosti ;-) Mel jsi kliknout na jednu jedinou moznost v zasobarne a bylo by to. Tvrdis, zes to udelal nadvakrat, ale to proste nejde.

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Mudman View Post
    Nechapu, proc se rozcilujes.. Nexal jen nazval veci pravymi jmeny. Opravdu je potreba si zadani ukolu nejdrive poradne precist a to vim z vlastni zkusenosti ;-) Mel jsi kliknout na jednu jedinou moznost v zasobarne a bylo by to. Tvrdis, zes to udelal nadvakrat, ale to proste nejde.
    Že to jde pouze naráz jsem pochopil po první části, která se nepřičetla, ale jak jsem psal
    Quote Originally Posted by Mongus View Post
    ...jsem chtěl pouze pomoci a poukázat na možný bug/chybu v překladu/srozumitelnost
    a ano, poněkud mě Nexalův přístup iritoval, takže jsem teď frustrovaný, na prášcích a neochotný, v případě výskytu dalších nejasností, pomáhat

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    47
    Monde
    Kouzelnictví
    Já vám nějak nevím, ale také jsem to napřed dělal jak popisuje Mongus. Nesouhlasím s Nexal, že to je napoprvé zřejmé, jak je to myšleno. Není! Holt čeština je krásný jazyk a je třeba se vyjadřovat naprosto přesně, hlavně v zadání úkolů.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Stále nevidím kde je u tohoto úkolu problém. Naráz je vyrobit musíš, protože 25x osadník = 1x vysloužilí bandité. Chat je zaspamovaný otázkami, ale bohužel je většinou chyba někde mezi klávesnicí a židlí. Ale i přesto je nápověda plná ochotných lidí, kteří vždy poradí, vysvětlí, přečtou či vyhláskují řešení úkolu

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    IDIOT! Smazat !

    .....Lucas, díky, chyba je opravdu mezi klávesnicí a židlí, a opravdu neumím číst. Už kdybych se zamyslel už nad Nexalovým postem a zbytečně se nerozčiloval nad jeho přístupem, který mi už teď nepřijde až tak mimo mísu, tak jsem si mohl ušetřit spoustu času....

    Ano, opravdu jsem nevyráběl "vysloužilé bandity"

    Tímto se omlouvám za svoji demenci a prosím o rychlé smazání celého threadu, aby se naplnilo rčení z mého druhého postu.

    Díky.

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Přehlédnout, že se jedná o vysloužilé bandity není zas taková hrůza a při dalším čtení si člověk chybu uvědomí.
    Mnohem více zavádějící je však popis a chování druhé části tohoto úkolu.
    Znění "Získejte alespoň tento počet chlebů: 400", znamená vyrobit 400 nových chlebů.
    Nikde však není ani naznačeno, že ve skutečnosti je nutné NAVÝŠIT počet chlebů ve skladu o +400 kusů od okamžiku začátku počítaní.
    Pokud se v průběhu plnění tohoto úkolu chleba spotřebuje (třeba pro výrobu krmení ryb), je již vyrobený počet v úkolu o tuto spotřebu snížen.

  10. #10

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Na to si taky zvykneš Je potřeba dávat pozor na klíčová slova zaplatit/mít/získat/koupit/prodat. Skoro vše se dá vyřešit dvou-trejdem s nějakým přítelem : 400 chleba za 1 rybu a 1 rybu za 400 chleba

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.