Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: 3. hlasování

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví

    3. hlasování

    Nevím jak vám, ale mne přijdou ty ceny u nových věcí cech obchodu krapet divný ... získat 100 mincí za 1340 cechových je trochu málo. Naproti tomu rezidence jen za 370 cechových mincí jen zas něják moc lacino ..
    Nevím jak je to na jiných serverech ale momentálně se na českým šplhá cena rezidencí přes 700 mincí, je mi jasný že se změnou u kupce cena klesne(ať už bude rezka, nebo plovoucí dům), ale i tak mi to příjde dost divný ...

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kugi View Post
    Nevím jak vám, ale mne přijdou ty ceny u nových .......
    Ahoj Kugi...to neřeš, je to marný, je to marný, je to marný....taková je teď politika této hry (vymýšlet nepotřebné věci) a my to nijak neovlivníme...to by možná mohli ovlivnit hráči z Německa/Polska nebo z Ruska,ale my určitě nee...a ti určitě mají taky výhrady ke směřování této hry, ale nic se neděje...
    no nic....ještě nemám dostatek sil a mlýnu, tak jdu stavět pole a studny....jak se říká "držet ústa a krok"....nebo si dát pauzu a za měsíc se podívat, co je tu novýho....

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    zombik a plovouci dum jsou pro me jasne vhodne a posledni jsem cvaknul neco :_D

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    zombik a plovouci dum jasna volba, jako posledni ospaly utes protoze ten je jinak pouze za dia
    Last edited by Karamon; 17.01.14 at 22:51.

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    zombie, útes a šlechtická. (šlechtické rezidence mi přijdou lepší, za 1110 mincí a trochu prken/mramoru je 150 míst pro osadníky, u plovoučky je to jen 60)

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by eLzyx View Post
    zombie, útes a šlechtická. (šlechtické rezidence mi přijdou lepší, za 1110 mincí a trochu prken/mramoru je 150 míst pro osadníky, u plovoučky je to jen 60)
    plovoucku nelze obchodovat -> proto jsem osobne pro ni :-)

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    z pohledu rare-collectora či stavitele ta plovoučka asi zajímavá je. Z pohledu válečníka ... raději ty rezidence. Přeci jen jsou potřeba několikatisícové armády.

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    elzyx plovoucka je jednoznacna tu muzes hodit na vodu, rezidenci tam nedas a kdyz nemas na ostrove uz misto tak je ti prd platny ze ti daji 3 rezidence o 90 populace vic

  9. #9

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    za mě plovoučka, zombíci a doplňko mědi celkem jasná volba, plovoučka nezabere místo na ostrově :-) a než dvě šlechtické to raději koupit jedno panství

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.