Reply to Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Jak splnit tento úkol?

  1. #1

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví

    Jak splnit tento úkol?

    Nejde mi splnit 3 úkoly naráz... 1) Dosáhněte efektivity výroby nejméně 0/12h pro borové dřevo. 2) Dosáhněte efektivity výroby nejméně 360/12h pro prkna z borového dřeva. 3) Dosáhněte efektivity výroby nejméně 0/12h pro ložiska borového dřeva.
    Přišla jsem na to, jak to udělat, ale nevím, jak všechny naráz, abych to splnila : / Nevíto někdo?

  2. #2
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  3. #3

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Pořád nechápu bohužel

  4. #4
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Zkus všechny budovy nabonusovat třeba talířema. Někdy to pomůže. to co se ti nepovede ( třeba lesníci ) vylepši budovu lesníka nebo postav dalšího. Pokud ale nevyrábíš 360 prken/ 12h, postav další pilu, nabonusuj. Ale může to být problém, protože dřevorubci třeba nebudou stíhat a budeš muset postavit nebo vylepšit dalšího dřevorubce.. A je dost možné že potom zase nebudou stíhat lesníci postav nebo vylepši lesníka.. Doporučuji aby všechny ty budovy fungovaly pod bonusem.

  5. #5

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Vše mám splněno... ale furt se mi střídá ten úkol 0/12h a 360/12h... když uúplně vše pozastavim mám 0, ale když dám pracovat jednu pila, tak mám těch 360, ale nemám zase tu 0... to je to s čím si nevím rady : //

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    optimalne rozlozenie budov (pre kladnu produkciu) je: 3x lesnik - 2x drevorubec - 4x pila. pre splnenie ukolu, najlepsie, je bufnut vsetkých lesnikov, drevorubcov a pily tanierom ryb. Nezabudni povypinat uhliře, pokial nejakých mas. Ty spotrebuvavaju drevo. Pak uz len to doladis tim, ze zapnes/vypnes nejaku z budov lesnik/drevorubec/pila. Nebo postavis dalsiu budovy ak je to potrebne.

  7. #7

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám jen lesniky, dřevorubce a pily. Nic víc zatim kupovat nemůžu, jsem lvl 4. A pořád mi to nejde, pořád to samý... budto mám 0 .. nebo těch 360,, nikdy né obojí.

  8. #8

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Nemusíš mít nulu. Ani to není cílem takovýchto úkolů. Je tam "minmálně 0" - to znamená mít kladná čísla. Víc vyrábět než spotřebovávat. Pročti si, co ti tady ostatní radí, popřípadě i ten odkaz od Ravise. Pokud ti ani tohle všechno nepomůže, tak radím zkusit nějakou jinou hru.

  9. #9

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobře, tak děkuji všem

  10. #10

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Hurá!!! Už to mám děkuji všem za rady!! ))

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.