Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: mizení silnic

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví

    mizení silnic

    nevím jak ostatním ale od poslední údržby se my nově postavené silnice mažou po částech a ani vyčistění PC nebo obnova silnic nepomohla takže máte taky takové problémy a jestli jo doufám ze to zpravěj.

  2. #2
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Jo, potvrzuju. Co je zajímavé, že mi mizí jenom v křižovatkách a to ne ve všech.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    kdyz jedu adventury tak tam obcas silnice jsou a obcas ne... ale to je dlouhodobe...

  4. #4

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Mizení silnic už mě vážně štve , mohly by konečně stím nšco začít dělat, už by bylo za vhodný stím začít !!!

  5. #5
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Upřímně - mizení silnic je to poslední, co mě zajímá. Ale je to jenom můj názor
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    tobě to třeba je jedno ale jiním ne a já jsem jedním znich

  7. #7

    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Mizení cest by se mělo opravit pač to hyzdí ostrov a osadu, proto by se mělo stém nějak začít BB_Kahsi. Bylo by za vhodné namotivovat opravný tým aby se do toho co nejdříve začal! díky předem

  8. #8

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky mě to štve. Nesou ty cesty ze žuly?? Pač ty cesty osadnici rozkrádají jak Ježek s Klausem republiku! A nebo aspoň přidejte strážníky aby ty zloděje pochytali. Možná by stačilo častěji upozorňovat opravný team! Co vy na to GM ?

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Košice, Slovakia
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Podľa mňa je to miznutie ciest zámer. Inšpiráciou bol pravdepodobne stav ciest v ČR/SR po minulej zime. Radšej by som s nejakou opravou zo strany vývojárov neprovokoval, pretože sa môže stať, že za stavbu ciest a ich údržbu začne platiť

  10. #10
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to proto, že už máte moc cest na mapě. Prostě pokud to chcete mít pěkné, budete trpět.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.