Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: [návrh] Pravidelný rozhovor s BB_Kahsim

  1. #1
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví

    [návrh] Pravidelný rozhovor s BB_Kahsim

    Ahoj lidi a zejména BB_Kahsi, jemuž je toto určeno,
    co byste řekli na to, že jednou za čas, třeba každý týden, v dohodnutý čas by Kahsi zaskočil na global a odpověděl na pár otázek? Představuju si to asi tak, že mi od vás přijdou otázky, já je upravím do publikovatelné podoby a jako průvodce položím.

    Co od toho čekám? Jednak lepší pohled do zákulisí, pak taky přímější kontakt s vývojáři. Pokud se to chytí tady, tak snad i na dalších serverech. Nebo opačně. Ale umím česky, tak to píšu tady Konečně by se mohly dít věci, co budou vyhovovat jak nám, tak BB, potažmo UBI.

    Pokud k nápadu jako takovému máte co říct, určitě to sem napište. Předem díky za vaše ohlasy.

    pro Kahsiho: Jestli máš chut do toho jít, tak mi dej nějak vědět a dohodli bychom podrobnosti.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Košice, Slovakia
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj. Na tento účel je vhodnejšie fórum. Predstava, že niekto každý týždeň v presný čas bude visieť na Globále je asi trošku naivná. Nemožnosť spätného dohľadania je asi najväčšie mínus. Vymýšľaš niečo čo už je vymyslené. Funkcia prostredníka je tak isto zbytočná. Česky (slovensky) vie asi každý. Okrem toho prvých tisíc otázok by ťa vyliečilo Za mňa teda "nie".
    marste (Gaia)

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    mno ono otazka zni i co si od toho slibovat.. v principu je od vyvoje forum na testu nicmene do hluchych usi se blbe hovori.. stejne si udelaji zmeny dle sveho a to co bylo receno ze je "nedolazena cena" je poslano na ostry provoz.. nedelam si osobne moc iluze otom ze by na tom byl kahsi nejak vyrazne jinak nez my.. ohledne hlaseni chyb je nahlasit muze ale ohledne trendu smerovani hry je to jeden hlas.. zajimave by byli hlasovani o zmenach ale i ty jsou zavadejici protoze kdyz by se nekdo zeptal jestli hraci chteji treba 5K fazolek/minci/diamantu kazdy tak valna cast odpovi ze ano ale konecny dusledek nezvazi..

    prvni otazkou tedy me na tebe je jak by jsi chtel udelat adekvatni zpetnou vazbu podeprenou o relevantni mnozstvi hracu aniz by to dopadlo podobne jako vnimame my kroky vvojaru? naprikklad nova zasobarna podle me degraduje hodnoty map -> neni defakto kloudny duvod proc vysilat pruzkumniky na adventury protoze v prumernem pripade budes ztratovy za jejich chovani oproti tomu na hledani pokladu nemuzes byt ztratovy, novy epicky fail(epicka pilka) by byla lepsi jako odemknuti moznosti vlastnit 5 recyklacnich tovaren navic, novy mistrovsky archytekt znicil hodnotu vseho co mohli ziskat predplatitele krabicovych verzi a co bylo reativne unikatni..

    pak je tu zasadni otazkou ma tato zpetna vazba nejakou hodnotu?

  4. #4
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, zrovna na tom chatu je problém, protože všichni čekají odpověď do minuty, max do 5, což není vždy možné, zvláště u komplikovanějších otázek, na které teprve musím hledat odpověď od někoho, kdo by ji mohl vědět. Dále, jak už psal marste, bylo by to pouze pro ty, co čtou chat právě v tu danou dobu, nedohledatelné pro ostatní.

    Jsem na chatu celý pracovní den, stačí dobře napsat jméno, aby jsem ho viděl. Nebo ještě lépe, pošeptat. Když vím, odpovím.

  5. #5
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    No mě by zajímal seznam věcí co BB_Kahsi poslal na BB ohledně návrhů na změny/vylepšení a reakci němců na ně.

  6. #6
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam po ruce nemám, ale prakticky všechny seriózní nápady tady z fóra, nebo i ve hře. Tak z hlavy: zvětšení počtu vojáků při rekrutování, předělání rozhraní při rekrutování, předělání inventáře, navrácení seznamu hráčů v cechu, nějaké připomínky k mazání pošty. Jenom za poslední měsíc. Něco z toho je rozpracované, ale přesný seznam, co bude nebo nebude dát nemůžu, protože nevím, jak co dopadne.

  7. #7

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, ja bych to pojal trošku jinak. Nazval bych to " čtvrteční interpelace na Kashiho" . Zkratka by to bylo něco podobného jak píše Ravise, veškeré dotazy by šly přes něj ( pokud by mu to nevadilo) to kvuli tomu aby to mělo nějakou hlavu a patu / styl / váhu atd. Postě aby z toho nebylo nepřehledné zahlcené vlákno. Troška korekce. Vytvořilo by se vlakno, kde by se vypsaly po tydnu nasbírané otazky u Ravise. Samozřejmě v nějakěm přiměřeném množství ( na dohodě ). No a jak už ve slově interpelace jest obsažen atribut slova " musí" tak by Kashi odpověděl na otazky. Výhodu bych viděl v tom , že i to každý muže v klidu kdykoliv přečíst. Zučastnění na obou stranách na to mají tyden. Zapis do tohoto vlákna by mohl provest pouze Ravise a Kashi, to by byla podminka. Číst snůšku ho..n můžu v Blesku, tady to chce trocha urovně.

  8. #8
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Jestli to má být forum, tak nechci, aby to šlo přes mě. Nemá to totiž význam - v chatu to bylo proto, aby tam někdo nesypal jeden dotaz přes druhý. A v případě fora taky nechci mít tu možnost "zastavit" nějaké nepříjemné otázky. Bude to takhle otevřenější.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  9. #9

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Ta korekce nebyla myšlena ve smyslu nějaký cenzury, ale aby si to předělal do správné podoby. Ne každý dotaz bude mít hlavu a patu. Ten seznam by si samozřejmě řadil analogicky za sebou a např. po deseti dotazech týdně ( je na dohodě) by si ho napsal do nově vzniklého fora. Právě že ten chat by byl podle mě dost nepřehledný. X desítek lidi by napsalo v jednu chvíli XY dotazu a Kahsi (tímto se mu omlouvám, že jsem mu zprznil nick) by nebyl schopný na ně reagovat. A to vůbec nemluvím o duplicitních dotazech. Ano, on by mohl odpovědět přímo na nick přes "šepotu" ale o to příjde XY dalších hráčů.

    Samozřejmě nikoho nenutím. Jen by mi to přišlo o krapet lepší. Myslím, že ve finále klidně mohl vzniknout jakýsi seznam v záhlaví fora kdy by byla pověšená otázka a na ní odpověď. Něco ve smyslu faq.

    Jen přemýšlím nahlas :-)

  10. #10

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ravise View Post
    Jestli to má být forum, tak nechci, aby to šlo přes mě. Nemá to totiž význam - v chatu to bylo proto, aby tam někdo nesypal jeden dotaz přes druhý. A v případě fora taky nechci mít tu možnost "zastavit" nějaké nepříjemné otázky. Bude to takhle otevřenější.
    kdo na nejakou otazku nechce odpovedet ten ji bude v zaplave jinch otazek ignorovat :-)

    pokud se zde jedna o smer jakym se hra bubira tak ten je rozporuplny protoze i stary nakup exo dreva za diamantky je napriklad 500exo dreva z 495 diamantku OKAMZITE -> netusim co zamysli autori takovymito napady.. :-D

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.