Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Zaseklé dárky u starosty

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví

    Zaseklé dárky u starosty

    Chtěl bych tu zveřejnit jeden problém kerý se mi v sobotu naskytl . Dopoledne sem dal vyrábět dárky a odpoledne po připojení sem si je chtěl vzít a ejhle , ono to nejde , chybí tlačítko vzít .
    V nedělu sem psal na podporu a nahlásil tento problém a doufal že mi odpoví nebo to nejak opraví . Dnes je středa , nic se neděje , okno visí furt a podpora tiše přihlíží a dělá mrtvého brouka , dneska sem na podporu napsal znovu a doufám že si to tam aspoň nekdo přečte , chtěl bych si ešče letos vyrobit nejaký bonus nebo dárek .
    Lesti se ještě někdo najde s tímto problémem tož ať se připojí .

    Last edited by machomet; 18.12.13 at 07:14.

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Nelze z tvého obrázku zcela poznat, pokud upgraduješ hlavní budovu tak se výroba zastaví, stejně jako u jakékoliv jiné budovy

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    No to je pravda , to mne fakt nenapadlo , ale z podpory taky mohli dat aspoň řádku na znamení že majů zájem pomáhat , do dneška se nikdo neozval , je vidět ten zapálený zájem .

  4. #4
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Doporučuji si projít spam na emailu. Odpověď byla v pondělí ráno, stejná jako tady na fóru.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.