Closed Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: Několik věcí k obchodu

  1. #1
    Wampir_RA's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Ostrava
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví

    Několik věcí k obchodu

    1) měla by být možnost zadávat množství i prostým vyťukáním číslice. Kdo obchoduje často (jako já), je posuvník strašně zdlouhavý a nepřesný
    2) možnost přidat na stálo další slot (třeba za drahokamy)
    3) možnost zvýšit počet prodávaných lotů na trvalo (třeba za drahokamy)
    4) možnost upravit nabídku na trhu (aniž by ji člověk musel nejdříve celou zrušit a pak zadávat znovu)

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    1) zadáváním číslice to jde stačí dole jak máš ten počet to označit a přepsat
    2) jde to je to v truhlici, ale stojí to dost
    3) tak ted nevim na co si se ptal ve dvojce tak odpověd asi k tomuhle patří že se další slot dá v truhlici koupit za drahokamy
    4) jo to by bylo fajn

  3. #3
    Kubrtus's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    1- to jde,sám to používám
    2- to by bylo super. taky by se mi to šiklo
    3- můžeš jich mít až 4. a nepotřebuješ na to drahokamy. Tady bych to nezvyšoval. Už takhle je nabídek v obchodě spousta. Chápu,že se lépe prodává po menších částkách,ale asi by jsme zahltili obchod. Já prodávám tvrdé dřevo po 50ks a denně střelím přes 8000ks. Představ si rolovat jen mezi mými nabídkami
    4- tady 100% souhlas
    Last edited by Kubrtus; 10.12.12 at 04:52.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj - Rad bych kdyby obchob mnel jakousi pomyslnou prednastavenou hodnotu polozek . Kouknu do nabydek a je tam silene polozek co jsou nevyhodne. Vedsinou je tam strasny nepomner. A nekdy mi to neprijde ani jako ze by to snad mysleli vazne.. Proste by chtelo mit zebricek hobnot uz dany pod ktery nejde zadat nabydku. Protoze kdyz neco chci probat tak bych mnel tez nabydnout protihodnotu taknejak primnerenou a ne ty silenosti co jich je tam more. tod muj nazor.

  5. #5
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Karlos038 View Post
    Ahoj - Rad bych kdyby obchob mnel jakousi pomyslnou prednastavenou hodnotu polozek . Kouknu do nabydek a je tam silene polozek co jsou nevyhodne. Vedsinou je tam strasny nepomner. A nekdy mi to neprijde ani jako ze by to snad mysleli vazne.. Proste by chtelo mit zebricek hobnot uz dany pod ktery nejde zadat nabydku. Protoze kdyz neco chci probat tak bych mnel tez nabydnout protihodnotu taknejak primnerenou a ne ty silenosti co jich je tam more. tod muj nazor.
    to je obchod ... stejně jako v životě máš kvalitní nabídky a předražený šunt a je jen na lidech zda to koupí

    2Tarrant: slot a lot je rozdíl
    slot je kolik máš různých nabídek a lot je kolikrát chceš jednu nabídku udělat (tu samou) ... základ 1-4

    2Wampir_RA:
    ad 1, jo to by bodlo ... kdyby byl kurzor v tom okně a bylo vybráno vše ... protože pokud tam jen klikneš a napíšeš 50, tak je to 501 (tu default hodnotu to nepřepíše)
    ad 4, nejde udělat ... ty ji budeš měnit a někdo si ji vybere ... a jak pak má program reagovat? to je jako bys v obchodě nakupovala na pokladně zjistitl, že cena z regálu je jiná a ještě ti třeba seberou deset brambor z pytle
    ad 2 a 3 nejsou pro mne důležité ... drahokam na to plácat nebudu a prostě to jednorázově změním (dvě klinutí?)

  6. #6
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    *víc vyhledávacích řetězců (dřevo "bronzové meče")
    *inverzní vyhledávání podle suroviny (dřevo !mince)
    *nová nabídka vyrobená z historie nabídek kliknutím (kliknu na historii prodeje nějaké nabídky, nastaví se taková nabídka, nabídne mi kolik lotů a já potvrdim přidání nabídky do prodeje)
    *v historii prodeje z jedné nabídky spojovat (prodal si Xkrat Y za Z, teprve po rozkliknutí by se ukázaly jednotlivé informace pro loty) nebo lépe vyřešit historii

  7. #7
    Wampir_RA's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Ostrava
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    ad 4) myslím, že by to udělat šlo. Jakmile by se kliklo na tlačítko "Upravit", z nabídky tržiště by to systém stáhl (chovalo by se to, jako když člověk klikne na křížek), ale člověku by se to komplet nevymazalo jako teď. Udělal by změnu, oklikl ji. Pro systém by to bylo stažení nabídky a pak dání nové nabídky, ale pro Vás by to mělo tu výhodu, že by člověk nemusel zadávat všechno znova. (Občas se člověku stane, že se překlikne třeba v množství a místo krátkého posunu posuvníkem to musí celé zadávat znovu).
    Takhle by to klidně šlo.

  8. #8
    Wampir_RA's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Ostrava
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    to tarrant
    1) díky, vůbec jsem si toho nevšiml, že to jde (hledal jsem to jinde)
    2) kde to je? To jako postavit další obchodní kancelář (tuším za 450 diamantů)? Nikde jinde to tam nevidím
    3) jsou dva typy věcí - slot = to je chlívek pro dání obchodu. Pak lot = to je daná obchodní nabídka (například 50 mramoru za 250 kamenů). Do jednoho slotu můžeš nacpat více lotů (standardně 4) a za drahokamy to můžeš zvýšit až na 16 lotů. Ale je to vždy jednorázovka a musí se platit znovu a znovu. Proto toho nevyužívám. Jde mi o možnost koupit si na stálo více lotů (třeba 8) a nemuset je kupovat vždy zvlášť.

  9. #9
    Wampir_RA's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Ostrava
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kubrtus View Post
    1- to jde,sám to používám
    2- to by bylo super. taky by se mi to šiklo
    3- můžeš jich mít až 4. a nepotřebuješ na to drahokamy. Tady bych to nezvyšoval. Už takhle je nabídek v obchodě spousta. Chápu,že se lépe prodává po menších částkách,ale asi by jsme zahltili obchod. Já prodávám tvrdé dřevo po 50ks a denně střelím přes 8000ks. Představ si rolovat jen mezi mými nabídkami
    4- tady 100% souhlas
    ad 3 - myslím, že by to nebyl problém. U každé nabídky by bylo, kolik toho dotyčný nabízí (počet lotů) a člověk by kliknul na koupt a koupil by vždy 1 lot. Když by chtěl víc, vícekrát by kliknul na danou nabídku. Jako u cestovek - máš hotel a do něj 100 termínů zájezdů. U většiny se na webu zobrazí jen jedenkrát (s tlačítkem "termíny"). Takhle by trh zahlcen nebyl. Ale chtělo by to vyhledávací funkci, třeba hledám "dřevo" za "zlato" a vyfiltrovaly by se hledané věci. Pak by to nebyl problém.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.