Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Vianoc

  1. #1
    Xanteus
    Guest

    Vianoc

    Ahoj,chcel by som sa opýtať ohľadom vianoc ak som santovy dal nové soby a on ich naučil lietať to je už koniec úloh alebo budú ešte ďalšie?

  2. #2

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    Budou další, je jich víc

  3. #3

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    a ja mam dotaz.. Kdyz budu mit koupene nejaké vánočni dobka a event skonči mužu je pak nadále hrát za stejne odmen ? nebo propadnou ?

  4. #4

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    Úkol zločinec

    Můžete mi někdo prosím poradit k úkolu zločinec jsou tam úkoly úkryt a navrácení.Nevím co se má dělat.Děkuji....

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    no mas dokoncit nejaky dobrodruzstvi jaky to netusim protoze nevim jak presne mas zadany ukol... ale bude to bude zkusenostni, surovinovy nebo epicky

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Hl. úkol - Zločinec:

    podúkol - Úkryt: Dokončete tento počet dobrodružství zkušeností: 1.


    Dokončil jsem proto náhodně dobrodružství "Tropické slunce" (Obtížnost: 4) a nic se nestalo. Neví někdo jaké dobrodružství dát? Jsem level 41.

  7. #7

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    Máš dokončit dobrodružství na zkušenosti. Tropický slunce není zkušenostní. V tom odkaze si najdi, který chceš dělat, je to ten první řádek, jak jsou Temní veleknězové, Čarodějnice z močálu atd.
    settlersonlinewiki.eu/adventures/

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.