Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: po udrzbe 11.12.2013 nelze presouvat budovy

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví

    po udrzbe 11.12.2013 nelze presouvat budovy

    kdepak asi udelali soudruzi z ndr chybu? tlacitko presunu budovy je od udrzby, resp nahrani vanocniho eventu neaktivni. dekujeme :-)

    a dalsi zjistena chybicka, doplneni do nalezist sa daji "koupit" v max poctu 25ks. trosku ulet, ne? doplneni zlateho dolu kupovat po 25ks rudy, to je opravdu zabava... a pak to nahazovat na zlatej dul :-)))
    Last edited by Cicigril; 11.12.13 at 18:00.

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    stejný problém nelze přesouvat budovy, tlačítko neaktivní

  3. #3

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky mi to nefunguje :-(

  4. #4
    princ_Krason
    Guest
    taktéž chyba i u mě

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    to samé u mě, nepřesunu nic a koupit jde jen 25 ks doplnění dolů - dobrej úlet

  6. #6
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Ale opravili chybu sbírky vs knihovna (takže 1 oprava 2 chyby) :-D život je krásný

  7. #7

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ano, je to dost otrava

  8. #8
    princ_William
    Guest
    Moc povedená úprava....nedostanu se do žádné budovy,dolu, prostě do ničeho. To jsem zvědavý jestli mi Ježíšek nadělí bonusy,když si je sám nemůžu dát vyrobit a také armádu,jelikož ani do kasáren se nedostanu Jupííí

  9. #9

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Princ : mám ten samý problém. Rád bych vypnul výrobu v několika dílnách, ale nemohu. Nemužu ani vyrobit irma košíky, ani jednoho rekrutáku. Zkrátka vůbec nic. Psal jsem na podporu, tak uvidíme :-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.