Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
Jméno: Recyklační továrna (2 na hráče)

Produkuje uhlí bez toho, aby něco spotřebovávala.
Každý si může koupit 2 a nezáleží na tom, jestli si už koupil minulý rok.
Události posledních úprav například limitované nabídky, které jsou opakovanou záležitostí včetně přenosného limitu u budov kde existuje nákupní limit vipadají na silné svázání možnosti nakupovat věci za diamantky u těch které by člověk vážně upotřebil vícekrát.

Na začátku roku když jsem začínal a bylo těsně po vánočním eventu(začínal jsem cca 15.1.2013) tak jsem se ptal jak je to s oním nákupním limitem. Bylo mi zděleno, že u limitovaných budov je eventově přenosný tudíš kdo si nakoupil daný rok na příští rok hold bude mít s těmito budovami smůlu.

Nyní je u těchto neobchodovatelných věcí obnovený limit pro všechny. A tí se dostáváme k zásadní otázce.

Je zde rovná příležitost pro všechny nebo jsou zde limity závislé na době hraní? Pokud je rovná příležitost pro všechny jak může někdo kdo loni nehrál koupit nadlimitně recyklační továrnu(gemy/ukoly/jine reseni)? Pokud je vázané dobou hraní proč nemůžeme v limitovaných nabídkách koupit další průzkumníky? BB si snad nepřejí aby hráči utráceli diamantky?