Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: nelze splnit denni ukol

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví

    nelze splnit denni ukol

    mam mit 50 ocele jako denni ukol, sviti mi to zelene, ale nemuzu prevzit odmenu co s tim?

  2. #2

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    mam mit 50 ocele jako denni ukol, sviti mi to zelene, ale nemuzu prevzit odmenu co s tim?

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud ten úkol není v čekajících, tak to musíte udělat jako já s mapama. Nějakému dobrému kamarádovi všechno železo prodat a pak ho zase obratem nakoupit. U mě to zabralo. Vypadá to, že se někdy ta hra v tomhle sekne. Napište sem, jestli to fungovalo.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    tak zafungovalo, vsechen titan jsem poslal na vymenu ke koleovi v cecu a pote dostal zpet a ukol splnen, dik za radu

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Rádo se stalo.

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    mno tuším že to nebude nějaký omyl nebo neznalost od poslední údržby mám stejný problém úkoly se tváří hotovo ale nejdou dodělat nepomůže ani relog čistka obvykle se to potom samo ohlásí po 2-3 hodinách nebo tak nejsem sama kdo má tento problém o nás s cechu ho mají takéma nejedná se jen o cechovní ale i běžné denní úkoly, takže nás možná bude ještě víc :-)

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    jj tento problém se vyskytne vždy, když máte čekající úkol. Po splnění denního se ten čekající přesune do aktivního denního, ale nelze jej splnit.

    Problém se vyskytuje i na serveru Newfoundland.

    Celkem blbě se plní úkol "Mějte na ostrově alespoň: 4 Lesník borového dřeva" ... bourat ty 3. a 4.lvl lesníky fakt nebudu
    Last edited by eLzyx; 07.12.13 at 12:55.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.